Колись яка там медицина була?

Комети вносять хаос і сум’яття, вони можуть зруйнувати всі плани, екстрасенси про Україну 2023 особливо тих країн, екстрасенси про Україну 2023 де був день Конституції. Усі ці плани, які були розкриті та вкинуті через західні ЗМІ – це реальні плани нападу. Ще до нападу Росії на Україну в карпатських мольфарів запитали про майбутнє нашої держави. Карпатський Мольфар Василь Юращук, наприклад, займається тим, що пророкує майбутнє. Зізнання в любові до народу, і засторога Україні на майбутнє – ось що сьогодні залишилося від народного цілителя і провидця. У Росії майже не залишилося ресурсів прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік ведення війни. Хід війни 2023 року в Україні визначиться у наступні кілька місяців, вважає директор Програми з дослідження Росії в CNA та співробітник Інституту Кеннана Майкл Кофман. Карпатським шаманом він себе не вважає. «Переломний момент у 2023 році буде досягнутий, якщо Захід відкине цей непотрібний страх і дасть Україні наступальний потенціал, який їй потрібен, щоб повернути всю свою територію», екстрасенси про Україну 2023 – вважає Райан. А Захід нам допоможе? В Біблії сказано, що давно Бог потопом карав, а тепер вогнем”, – видала пророцтво судного дня росії мольфарка Олена. Нещодавно гуцульська мольфарка Марія Цвилінів спрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівувала, що президент Володимир Зеленський може завершити термін своєї каденції завчасно. Однак за стіл переговорів ні президент Володимир Зеленський, ні український народ, з росіянами не сідатиме.

Полковник ВПС США у відставці Седрік Лейтон прогнозує, що президент Росії Володимир Путін у 2023 році посилить атаки на цивільну інфраструктуру України. «На жаль, ми будемо бачити більше атак на цивільну інфраструктуру. Людмила Хомутовська на початку березня також передрекла загрозу продовження масованих ракетних атак. Зеленський зависатиме над прірвою, тому що у нього наприкінці лютого – на початку березня у “дім влади” входить планета нещасть – Сатурн. Водночас, слід звернути увагу, що йдеться радше про оцінку російських військових спроможностей станом на кінець березня 2023 р., а не про загальні спроможності росії до ведення війни у найближчій перспективі. За її словами, це буде “фактично капітуляція росії”. Росія, за його словами, в цьому питанні сподівається на допомогу Північної Кореї. Також у багатьох країнах, за її словами, буде спостерігатися нестача питної води. Також гарна ситуація у Риб, особливо на початку року та наприкінці. Каже, ситуація кардинально зміниться вже незабаром. У Путіна також буде складна ситуація в березні – квітні, коли буде жорстка опозиція до його планет у “домі смерті”.

Проте передбачення для України на 2023 рік Володимира Путіна та Російської Федерації такі дії можуть стати початком кінця. Проте вже в кінці жовтня настане кульмінаційний період війни. Отже, чи варто вірити екстрасенси про Україну 2023гнозам окультистів щодо війни? Утім, не варто плекати марних надій, що повномасштабна війна закінчиться у 2023 році. На жаль, протягом 2023 року війна все ще триватиме. На думку мольфара смерть Путіна настане в найближчі два роки від важкого онкологічного захворювання. Не треба, склавши лапки, чекати смерті Путіна і втечі окупантів з України, бо так сказали зірки. Причому, за його словами, війна закінчиться не перемогою України, а урочистим похороном Путіна. Ось День Конституції РФ припадає на 12 грудня, і будемо сподіватися, що найближчими роками кара Божа, пов’язана із кометою “Леонард”, просто знесе Путіна та його оточення. І з кометою завжди пов’язаний відхід з влади одного з правителів світу. Якщо раніше цю країну не можна було назвати надто популярною, то тепер практично кожен знає про те, що вона є.

А хтось, не виключено, працює на сусідню країну. У жовтні 1962 року була Карибська криза, коли світ мало не був знищений через радянські ракети на Кубі. У рік Тигра часто трапляються повстання та перевороти: Перша світова війна, “арабська весна”, Карибська криза, вибух у Чорнобилі та багато іншого. Ви можете уявити, якби в рік Тигра він не задумав перебудову, то досі міг перебувати при владі. Ви кажете, що Путін може напасти в березні, і в той же час ви пророкуєте, що наступного року главу Кремля можуть скинути. Ви сказали, що Тигр не любить авторитетів, а що ж із Путіним тоді? Він сказав, що з Володимиром Путіним пробуватимуть домовитися, причому з ним говорять і чоловіки і жінки, але це дуже лукава людина. З Путіним тут будуть багато говорити, але він якийсь недо… Ризики вибухових темпів зростання захворюваності лишаються істотними. У Національній академії наук України прогнозують зростання нових випадків коронавірусної хвороби за добу на початку вересня.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime