/ 2022 / 2024

Колись яка там медицина була?

Програма передбачає щоквартальні перегляди, а також 19 різних заходів зі стабілізації економіки з боку України вже до кінця року, включаючи заходи зі збільшення податкових надходжень, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік стабільності валютного курсу, протидії корупції та стабільності центробанку. За оцінками МВФ, якщо війна Росії проти України завершиться до середини 2024 року, потреба України у зовнішньому фінансуванні складатиме 115 мільярдів доларів. ↑ Від початку збройної агресії Росії проти України загинули понад 9800 людей – МЗС. ↑ Порошенко: на Донбасі від початку року загинули 69 українських військових. ↑ У 2017 році в зоні АТО загинули понад 120 військовослужбовців – Міноборони. ↑ Президент визнав втрати АТО: 65 % техніки з передової знищено. ↑ ОБСЄ повинно мати безперешкодний доступ до всіх окупованих територій, включно з українсько-російським кордоном – Президент України про Паризькі домовленості (укр.). З точки зору України, це означає, що має бути звільнена вся захоплена територія, включно з Кримом. Анжела Перл розповіла, що не варто бояться ядерного удару Росії, з астрологічної точки зору немає таких підстав.

Раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні поділилася астролог Анжела Перл. Раніше Телеграф писав, що свій прогноз щодо подій в Україні озвучила український астролог Альбіна Пономаренко. Раніше ми розповідали, якою буде Україна після завершення війни. Китай довго зберігав нейтралітет щодо війни в Україні. 29 грудня 2022 року глава української військової розвідки Кирило Буданов заявив про те, що війна в Україні зайшла в глухий кут. Чому під час війни не можна говорити про те, що вже відбулися поставки і в нас вже є щось новеньке? ↑ За час війни на Донбасі загинуло понад 1,6 тисячі російських військових – СБУ. Риби допоможуть нам пережити тяжкий час завдяки своїй жалісливій та милосердній природі. ↑ На переговорах у Мінську узгодили дев’ять параметрів перемир’я. ↑ З моменту оголошення перемир’я терористи понад 2 тис. ↑ На Берлінале покажуть фільм про Маріуполь. ↑ На Донбассе всем полностью заправляют министры Путина – Bild. ↑ Террористы на Донбассе устроили тюрьмы и концлагеря. ↑ а б Донецький аеропорт здали після 242 днів оборони. І сьогодні передбачення для України на 2023 рік оборони держави потрібні всі, кого мобілізовують. На початку квітня з’являється аспект Сатурна до Марса, тобто аспект планети обмеження до планети війни, що можна трактувати як обмеження/припинення яскраво виражених військових дій. Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту.

↑ Андрій Лисенко: Другу добу у зоні АТО триває режим припинення вогню (укр.). ↑ Протокол о результатах консультаций Трехсторонней контактной группы, Минск, 5 сентября 2014 г. ↑ Протокол про результати консультації Трьохсторонньої контактної групи, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік Мінськ, 5 вересня 2014 року. ↑ Что делать с республиками Донбасса? ↑ Аналіз бойових дій в районі Іловайська після вторгнення російських військ 24-29 серпня 2014 року. Зокрема, важливо розуміти, які цілі мають бути досягнені прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік завершення військових дій. ↑ В ООН підрахували кількість жертв бойових дій на Донбасі з 2014 року. ↑ Українська сторона підготувала пропозиції щодо наступного розведення військ на Донбасі – Пристайко. ↑ Росія проводить перегрупування військ на Донбасі: яка її мета. ↑ Практичне розведення військ біля Петрівського завершилося. ↑ А.Богданович щодо запуску проекту «Прифронтова інспекція». ↑ Сили АТО взяли під контроль Савур-Могилу. ↑ Цензор.НЕТ. Генштаб уточнил потери ВСУ с начала АТО – более 10 тыс. ↑ Мешканці ще одного селища влаштували ЛНР голодний бунт. ↑ Human Rights Watch заявляет о пытках гражданских лиц со стороны боевиков ДНР и ЛНР. ↑ СБУ показала «карту смерти» на Донбассе: концлагеря и массовые захоронения жертв боевиков. ↑ З початку АТО з полону бойовиків звільнили понад 3 тисячі осіб – СБУ.

↑ После штурма Мариуполя СБУ хотело отпустить главного вербовщика террористов, – батальон “Азов”. ↑ Помимо Саймона Островского и Евгения Гапича, в Донецкой области похищены еще как минимум двое журналистов. ↑ Україна відновила на Донеччині понад половину зруйнованих будинків. Однак це не значить, що війна відразу закінчиться: “Весною путін помре. Та буде ще трохи війна після його смерті, десь ще 2 роки то буде тягнутися, але то вже не біда буде – Україна переможе, а росія розпадеться”, – наголошує карпатський мольфар. Та Коба таки помре у березні 1953 року. Він свіжі екстрасенси про Україну 2023рокує не тільки війну в ЄС, а й лячні наслідки для всього світу. Він буде не схожий на попередніх президентів України і прийде до влади “з народу”. У будь-якому разі в України та її влади в майбутньому все буде добре, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік тобто переживати з цього приводу не доводиться. А 24 лютого вирішив “викотити” свій мирний план з цього приводу. ↑ Мирний план прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік Донбасу передбачає широкомасштабну амністію – Порошенко. ↑ «Ця штучна межа роз’єднує родини» – голова місії ООН з прав людини в Україні. ↑ Військово-цивільна адміністрація Донецької області запроваджує моніторинг дотримання прав людини при перетині КПВВ. ↑ У Станиці Луганській піднято прапор України (ФОТОФАКТ).

  • April 18, 2023