/ 2022 / UK / YouTube

Колись яка там медицина була?

Короткі і смішні новорічні передбачення 2022

Ванга передбачала, що часи під кінець 2022 настануть похмурі, темні. Темні часи і вторгнення прибульців. Також регулярно з’являються повідомлення про те, що Республіка Білорусь може почати вторгнення в Україну на стороні РФ. Управління верховного комісара ООН із прав людини підтвердило загибель 8 490 і поранення 14 244 цивільних людей в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Він також зазначає, що війна в Україні є складною проблемою з глибокими історичними, політичними та економічними коренями, і її вирішення, ймовірно, вимагатиме багатогранного підходу. Війну в Україні Ванга передбачала ще на початку 60-х років минулого століття. Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від “жовтих людей”. Косторний розповідає, що Ванга завжди говорила символами, загадками, які вже сучасники намагаються інтерпретувати і прив’язувати до певних дат. За його словами, Ванга зазвичай не давала точних вказівок на час в своїх прогнозах, але в той раз чітко говорила про п’ять двійок. Крім вищевказаних прогнозів, Ванга говорила про цифровізацію, наприклад: “Гроші зникнуть, і замість них будуть цифри”. Важливий той факт, що ніхто не збирається міняти цей ритм, про що і говорила провісниця: «Цей жах затягнеться надовго. Через кілька років, після Першої світової війни, він стає лідером нацистської Німеччини, а ще пізніше розв’язує кровосвіжі екстрасенси про Україну 2023литну війну проти СРСР.

У темні дні Другої світової війни, сліпа ясновидиця, відома у всьому світі як Баба Ванга, передбачила багато значних подій, – від 11 вересня до приходу до влади Дональда Трампа. Загалом найнебезпечніші дні цієї зими орієнтовно 20, 28-29 січня, 5-15 лютого. За його прогнозом, це має відбутися в середині лютого. На думку Ванги, найнебезпечнішим днем цього року стане той, коли “зійдуться шість двійок” – цей день настав 22 лютого 2022 року. На 1 січня 2023 року ціна нафти Brent становила 86 доларів за барель. На даний момент конвенція ООН забороняє подібні експерименти, але деякі країни, такі як Китай, у фоновому режимі вже мають потенційні підрозділи з біологічної зброї. Сучасні дослідники пов’язують це передбачення із застосуванням ядерної зброї. Вангелія колись побачила Другу світову війну до її початку, появу ядерної зброї, перебудову і розвал СРСР. Наслідком стануть спроби знайти альтернативні шляхи її отримання. Російські військові зосередяться на взятті Донецька, пише Кофман, звідси і націленість на захоплення Бахмута, і спроби позиційних здобутків у південній частині цієї області. Про це пише MSN. Про це сказав професор Кшиштоф Женгота з Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині, пише WP. Про це мольфарка розповіла для YouTube-каналу “Гуцулендія”.

Українська мольфарка обіцяє, що в середині квітня наші захисники розпочнуть активний контрнаступ. Також мольфарка пояснила, що це може бути дата: наприклад, четверте число чи четвертий місяць. У рік Тигра часто трапляються перевороти, наприклад, “арабська весна” розпочалася наприкінці року Тигра – у грудні 2010 року, після чого знесли режим Каддафі в Лівії, в Тунісі була революція, також в Алжирі та Єгипті, а в Сирії досі війна йде. І все частіше українців цікавить питання: коли ж завершиться війна? Каже, ця кровопролитна війна почалася, бо на росії люди вже давно відкинули Бога: “Прийде час, буде весь світ воювати з росією, і ми переможемо, це мій прадід ще прорік. І росія розділиться на чотири великих частини і дві малих, але багато крові проллється”, www.serendipity-uk.com – говорить мольфар. За словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, Росія не шукає миру, а сподівається заморозити конфлікт і отримати час, щоб перегрупуватися та підготуватися до нового наступу. У день п’яти двійок, 22 грудня 2022 року За словами Ванги змінить хід історії. Коли в 1995 році я, коли ще був молодим хлопцем, розмовляв з Вангой, вона сказала, що чекає на Україну в 2023 році передбачення в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Керрінгтонська подія 1859 р.

Зараз він домінує, породивши безліч своїх підваріантів, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року які ще заразніші, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року ніж оригінал. Він підходить до своїх прогнозів менш радикально ніж віщуни. Мед буде коштувати набагато дорожче, ніж віск пророцтво для України 2023 свічок. Українцям стане набагато легше”, – сказав мольфар. Згідно з прогнозом Нострадамуса, папа Франциск стане останнім істинним Папою, а понтифік, який займе його місце, виявиться Антихристом: “В останньому гонінні на Святу Римську Церкву буде Петро Римлянин, який буде пасти своє стадо серед багатьох скорбот, після чого семигорне місто буде зруйноване і страшний Суддя буде судити народи”. Цей прецедент має місце, оскільки заборону раніше порушували Радянський Союз та Ірак. “До 50-го року народиться хлопчик у бідній сім’ї 0- і він має прославити всю Україну. Путін не має людської совісті і доброти, він має вже все диявольське. Нагадаємо, астролог Влад Росс в інтерв’ю ТСН.ua також розповів, що російський диктатор Володимир Путін помре 2023 року, але не власною смертю. Ясновидець каже, що вже у березні 2023 року будуть сигнали того, що президент РФ Володимир Путін хоче зупинити війну, що він готовий відступити. Стеценко передрекла, що бої триватимуть до Великодня 2023 року. Створено такий собі список найвідоміших прогнозів щодо бачень легендарної пророчиці, що відноситься до 2023 року. До кінця 2023 року вона, швидше за все, не закінчиться, вважає Занчетта.

  • April 18, 2023