/ 2019

Колись яка там медицина була?

maxres.jpg

В Україні «Пророцтва» Мішеля Нострадамуса вивчав кандидат технічних наук Олександр Лазарєв. України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції. Український астролог Олександр Валентинович вказує, що воєнні дії на сході України закінчаться до кінця жовтня, вибори не приведуть до парламенту нових партій – тільки назви зміняться, а загалом, політичне та економічне покращення Україна отримає аж у 2019 році. Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю NV заявляв, що Україна може перемогти ворога вже цього року. 15 травня 2014 року Генеральною прокуратурою України дані бандформування було кваліфіковано як терористичні організації, які насильницько-збройним шляхом здійснюють терор на сході України. Зокрема, 13 березня сталася перша смерть у подіях на сході – на проукраїнському мітингу в Донецьку вбили його учасника Дмитра Чернявського, місцевого активіста з Донеччини. Зокрема, 7 серпня 2019 року вбито 4 українські військовики біля Павлополя. До серпня 2014 року українські сили розділили контрольовані проросійськими угрупованнями території на кілька ізольованих анклавів. Задіяні в середині серпня 2014 року регулярні формування російської армії завдали серію важких поразок українській армії на кордоні, під Луганськом, Іловайськом і Маріуполем, деблокувавши анклави.

Він зупинить дві армії. Він ссвіжі екстрасенси про Україну 2023гнозував, як завершиться війна із Росією. Звісно, що чим довше триватиме війна в Україні, тим гіршим буде фінансовий стан країни загалом. Війна на сході України, або війна на Донбасі – етап російсько-української війни, розпочатий російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію української частини Донбасу після захоплення Російською Федерацією Криму, серії проросійських виступів в Україні і проголошення «державних суверенітетів» ДНР і ЛНР. За географічним масштабом був локальним і охоплював частини Донецької і Луганської областей України. Астролог каже, що сприятлива атмосфера для перемоги України складеться у період з квітня по червень 2023-го. За її словами, саме в цей період у нас буде гарний астрологічний аспект, а на росію навпаки – чекають складні часи. Одеську відбулася 22 квітня. Протягом березня-травня 2014 року в багатьох містах східних, центральних і південних регіонів України відбулася серія мітингів і акцій, що чекає на Україну в 2023 році передбачення отримала назву «Російська весна» (рос. 18 березня 2014 року з метою зниження соціального напруження прем’єр-міністр Арсеній Яценюк оприлюднив звернення до мешканців південних і східних регіонів України, в якому запевнив про незмінність статусу російської мови як регіональної, а також повідомив про намір суттєво децентралізувати владу, передавши на обласний і районний рівень широкі фінансові повноваження, а також право вирішувати питання освіти, культури, історії та героїв.

Щодо зовнішньої політики, повідомив про намір відновити добрі стосунки з РФ, підкреслив односторонній характер економічних преференцій зі сторони ЄС у рамках угоди, а також про відсутність намірів вступу України до НАТО. Можуть бути періоди інтенсивної активності, за якими йдуть паузи і навіть перемир’я, оскільки обидві сторони перегруповуються, а потім повертаються до запеклих боїв. Після серії невдалих великих боїв на початку травня 2014 року під Слов’янськом, де українські сили втратили 2 бойові гелікоптери Мі-24 від вогню російських ПЗРК, а також кількох засідок, керівництво АТО ухвалило рішення поступово оточувати Слов’янськ, відрізаючи гарнізон проросійських бойовиків від постачання зброї з Росії. Проросійські бойовики на запропоновані умови не пристали і припинення вогню не підтримали. 1 червня 2014 року проросійські бойовики почали кількаденний штурм прикордонної застави у Луганську, який закінчився 4 червня виходом українського гарнізону з прикордонної застави. У ньому бойовики заявили про готовність виставити 20 тис. 16 березня, у день проведення Росією референдуму в Криму, в мережі з’явилося повідомлення від проросійських бойовиків про готовність почати війну у разі «погроз на адресу Південного сходу» і ультиматум про виведення українських військових формувань і техніки з «їхньої території». Деякі українські політики називали війну на сході України «гібридною війною» Росії проти України. І очевидно, Кремль зможе скоротити видатки в цьогорічному бюджеті, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів аби і далі фінансувати війну.

Астрологиня зазначила, що події саме цього періоду матимуть вирішальне значення і покажуть результати війни на полі бою. Часто більше значення має те, хто трактує пророцтва, ніж те, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів що у пророцтвах написано. Військові – це повага, шана, але тільки військові щось роблять не те, вибачте, в цей момент військовий перестає бути військовим, він стає людиною, до якої діє закон, верховенство права. Ті, хто на Заході турбуються про те, що станеться, якщо російська влада, залишившись з одним Кримом, виглядатиме ураженою, і на цій підставі закликають Київ до компромісу, могли б помітити, що Москва, як і раніше, поводиться так, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів ніби їй є що завойовувати. Тому для західних урядів так важливо відмовитися від короткострокового характеру та прийняти довгострокову стратегію щодо майбутнього України», – говорить Майкл Кофман, популярний американський військовий аналітик, експерт CNA. Тому тут немає встановлених графіків і неможливо сказати, коли закінчиться ця війна. Раніше Звягіна спрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівувала, що розв’язана Росією війна проти України не закінчиться до кінця поточного року. Та за словами ясновидиці, як такого “кінця світу” не буде – будуть зміни пророцтво для України 2023 людства, “щось від природи” – якесь стихійне лихо, яке змусить людство змінитися. І цей період для Росії та всього світу буде дуже важким у глобальному плані.

  • April 18, 2023