/ 2022 / UK / YouTube

Китайський Новий рік 2023: 1 лютого Тигр вступає у права за східним календарем

Раніше відомий астролог Влад Росс поділився прогнозом щодо того, чого чекати українцям у новорічні свята. Раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебреїсус заявив, що час після початку пандемії коронавірусу став для людства справжнім лихом. Також прогнозні макропоказники будуть основою під час підготовки проєкту Державного бюджету України на 2022 рік. За її словами, у 2023 році Україна проживатиме цікавий час. Астролог Наталя Власенко зробила прогноз для України на 2023 рік та з’ясувала на що нам очікувати вже наступного року. Крім того, трирічний прогноз дозволяє сформувати середньострокові орієнтири для бізнесу та інвесторів, що пророкують Україні ясновидці 2023 позитивно відобразиться на поступовому зростанні економіки України. Тому я дійсно рекомендую всім, незалежно від того, який би прогноз для них не був, усе одно працювати та йти до своєї цілі. Приведенный анализ показывает, что самый оптимистичный – это прогноз на 2022 год для Украины от Елены Осипенко. Астролог Альбіна Пономаренко зробила прогноз на 2023 рік для України та назвала одну із найсильніших дат для країни. Тому на Україну чекає перемога у 2023 році. На Козерогів цьогоріч чекає бумеранг. Зароблене цьогоріч варто інвестувати в проєкти, які обіцяють прибуток у найближчому майбутньому, а от довгострокові вклади не принесуть вигоди.

Астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, що пророкують Україні ясновидці 2023 зірки обіцяють нам навесні-2023, чи зважиться Володимир Путін на ядерну війну, коли помре російський диктатор та коли весь світ дізнається про перемогу України. УНІАН аграрій з Дніпропетровщини. Щоб домогтися успіху в роботі, голосно говоріть про свої ідеї й плани правильним людям. Чи сталося “найгірше”, не буду судити, але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові. Чи будуть масштабні обстріли українських міст навесні? Чи може бути така катастрофа в Україні? І, дійсно, після смерті Путіна війна в Україні закінчиться. Є багато сподівань щодо того, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік після смерті Путіна закінчиться й війна в Україні. Крім того, світ буде надалі допомагати Україні. Крім того, можуть бути прильоти на Хмельницьку та Рівненську АЕС… Крім того, Марс увійде в будинок смерті Путіна з другої половини травня до червня, і туди ж входить Чорний Місяць – планета отруєння та іншого. 2. У грудні 2014 року Росс прогнозує (ТСН.ua): що пророкують Україні ясновидці 2023 «Зараз, поки Марс перебуває у Водолії, зима має бути спокійна. А також із наступними подіями: напад на Донбас та Крим у 2014. Тодішній президент не підписав угоду з ЄС, посилаючись на те, що необхідно продовжувати переговори у форматі “Україна-ЄС-Росія”. Донбас матиме статус своєрідної автономії, але доти, доки живий президент Росії Володимир Путін.

Він вважає, що 31 грудня президент РФ Путін завдасть ракетного удару. Ее видение мира касается в основном РК и РФ. Но в 2022 году здесь, https://www.serendipity-uk.com/ по мнению слепой провидицы, все еще будут у власти проходимцы, ворующие все, что можно, СМИ – для националистического и русофобского зомбирования, https://www.serendipity-uk.com гражданская война, слабая власть и силовые структуры, в которых нашли простор для деятельности радикальные элементы. Простого человека в стране по-прежнему будут ждать лишения и нищета, а попытки протеста будут подавляться националистами, которые не для того пришли к власти, чтобы ее так просто потерять. Соломкой. Она предсказывала политические скандалы, конец притворства политических элит, разборки между существующими коалициями, а для рядовых украинцев – тяжелый труд, попытки выживания и денежные затруднения, которые непременно приведут к разгоранию протестного движения. Она допускает роспуск Р или новые выборы, перемены не только в экономике, но и в политике уже в 2022 году. Она видит исключительно светлые перспективы для Зеленского и Навального, опираясь на их гороскопы. 5. Астропрогноз от Влада Росса на 2022 год для Украины в интерпретации украинских патриотов выглядит, как предсказание нового цикла экономического развития, которое будет продолжаться целых десять лет (дальнейших перспектив он пока не видит). Дуже скоро – річниця повномасштабного вторгнення, початок нового етапу війни, яка давно триває.

Це планета несподіваних і потужних трансформацій через руйнування до будівництва нового (відродження з попелу, подібно до птахи фенікс, найкраще описує Уран), планета незалежності. В липні Уран увійде в четвертий будинок нашої країни – тоді ми зрозуміємо, що перемога вже остаточно на нашому боці. Прогноз астрологині Наталі Василенко більш обережний – тенденції до завершення війни є, але це не остаточно. Тобто Росія остаточно перейде на військові рейки. Починаючи з 23 березня, коли Плутон перейде в знак Водолія, будуть можливі просування з нашого боку. Але можу втішити тим, що наступу на Київ з боку Білорусі не буде. Але Суханови не прогнозують великих перемог противника, навіть якщо посилиться наступ. Але найголовніше завдання для окупантів – прорвати Бахмут та захопити Слов’янськ і Краматорськ. Але так само зміцнення інших зв’язків, web page наприклад, із Польщею. Осипенко и Ю Буянова, оставляет странное и незавершенное представление о туманном будущем Украины и России. Белоруссии, ужасную смерть Президента России и даже войну в Крыму с Турцией. Тому в урядовому прогнозі такі речі згладжуються, хоча на експертному рівні в Мінекономіки усі ці речі мають відслідковуватися та братися до уваги. У 2017 році торговельні та технологічні протистояння між Сполученими Штатами та Китайською народною республікою стали відомі громадськості, і відтоді більшість уваги було прикуто до конфлікту із Huawei – китайським лідером в галузі 5G, який виконував багато міжнародних замовлень.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime