/ 2020 / 2021 / 2022 / 2024

Китайський гороскоп на 2023 рік для всіх знаків

Сandles in candlesticks

Утім, період із січня 2023 до квітня 2024-го буде викликом для стану здоров’я лідерів країни, політиків, людей верхівки влади, а також для водної інфраструктури України. Це складний час для водної структури та підприємств, пов’язаних із водою. Це нелегка задача, враховуючи народний запит на них. Це є відродження, але не без труднощів. Це своєрідний Новий рік епохи. Родючий і благополучний рік чекає тих биків, хто зуміє навести порядок у своєму житті і воскресити давно забуті амбіції. Що чекає Україну після війни? Однак говорити про завершення війни в Україні 2023 року – зарано. Втім стратегічно виважені, добре підготовлені холоднокровні дії державного уряду, які стосуються дипломатії, що пророкують Україні ясновидці 2023 судової справи, співробітництва та протистояння з відкритим ворогом, призведуть до завершення існуючого типу стосунків між державами, дозволять Україні позбавитися тиску з боку ворожої держави, не поступившись жодним з інтересів нації та державності. Буде ще одна криза в 2020-2021 роках, коли можуть відпадати окремі держави, але в цілому ЄС збережеться передбачення на 2023 рік для України найближчі роки, – сказав він. На найближчі роки я бачу там гонку озброєнь всередині.

На Левів очікує отримання прибутку та успіх у подоланні перешкод, у судових процесах. Для Левів цей рік буде вдалим для початку нового бізнесу, але слід звернути увагу і на свої стосунки. Протягом року потрібно поводитися гідно, намагатися уникати конфліктів, тоді рік буде наповнений спокоєм і приємними подіями. Мольфар пан Штефан на питання, що принесе українцям рік прийдешній – каже: тимчасово окупований Донбас ми не втратимо. Особливо щасливий рік для тих, хто народився в рік Собаки. Особливо в період із січня до березня 2023 року, 27 червня – 18 серпня, а також 13 листопада – 27 грудня. З 7 лютого 2022 року до жовтня 2024 року в України йде планетний період Юпітер/Венера. Це рік, коли українці добровільно беруть на себе додаткову відповідальність в тому, що стосується контролю над матеріальними ресурсами (статки, витрати, фінансові потоки, банківська сфера), коли мова йде про співробітництво, союзи, відкриту ворожнечу, судові процеси. Будуть нові судові та церковні реформи. У першій половині 2021 року триватиме творче піднесення, а нові технологічні відкриття принесуть Україні призові місця на змаганнях та музичних конкурсах. З 17 травня в Україні очікуються поліпшення і хороші новини. Із травня 2023 року до жовтня 2024-го – важкий період для Криму, кримської землі, а також людей, що живуть там.

У період із січня 2023 до квітня 2024-го – серйозні побоювання щодо здоров’я лідерів країни, політиків, людей верхівки влади. Час серйозних змін, зміни влади. Де будуть революційні зміни та реформи? Там зміни уряду. Я думаю, що путіна не стане дуже скоро. Бажані зміни в цих сферах будуть дещо пророкують Україні ясновидці 2023 гальмуватись. Ім’я Нечая не так широко відомо, однак, ще за життя він зробив кілька передбачень, які згодом виявилися дуже близькими до істини. Одне з “вічнозелених” передбачень, що провокують нескінченні емоційні гойдалки – раптова смерть або хвороба путіна. Також висока ймовірність того, що вже в наступному році у вас з’явиться дитина. У наступному році близькі часто будуть передбачення на 2023 рік для Українивмисно або несвідомо маніпулювати вами для своєї вигоди. Що буде з росією після війни? Однак на повномасштабну війну в Кремлі не наважаться: “Не треба боятися ворога, бо він як той вовк. Якщо будемо його боятися, то краще в ліс не ходити. Ні холоду, ні голоду, ні війни не буде, повномасштабної війни”. Не варто йти на авантюри в справах амурних і грошових: обдурите лише самого себе.

Утім, розраховувати на остаточний спокій не варто. До 2029 року не варто розслаблятися. До слова, якщо ви у відносинах, також подбайте про пристрасть і притяжіння між вами. Можливо, як мирний договір. Ще на кілька років може розтягнутися договір щодо Криму. Цей же період говорить про те, що Україну всіляко схилятимуть до переговорів. Настає період для України, коли у країні активізуються проблеми для журналістів. Підступ у переговорах, проблеми з паперами, документами, перегляд законів, реформ, документів. Є ризик забруднення повітря, зброї з повітря, проблеми з водою, їжею, гуманітарна криза. І я схильна думати, що основну силу зброї Росія перекидає на воду. І попереджають, що зростання українського ВВП, що матиме місце в новому році, не битиме рекордів. У 2020 році вони випустили стратегію Through The Darkest of Times, в якій гравець опиняється в ролі лідера групи антипередбачення на 2023 рік для Україницистського опору в 1933 році, веде агітацію, влаштовує саботажі, ховається від гестапо. Там навесні очікується багато подій. На момент настання тепла, літа, у гороскопах багатьох людей є вказівка на повернення в Україну. З квітня 2023 року до вересня 2023-го буде явна напруга на українській землі, повернення територій, але з кров’ю. Чимало зусиль на захист землі, втрати серед солдатів, захисників, оборони. НМР визнала, що в цих матеріалах порушено Кодекс етики українського журналіста, Закон “Про пресу” та редакційну політику УНІАН.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime