Китайський гороскоп на 2023 рік для всіх знаків

Українська політична нація та держава досягають мети, що ставлять перед собою, якщо створюють надійні дружні зв’язки з іншими державами в сфері авіації, автомобільної промисловості, IT, електроніки, електрики, атомної енергетики, вищої та спеціальної освіти. Якщо Овни попрацюють над собою, Тигр не раз допоможе і в кар’єрі, і в любові. Новий господар року допоможе проявити життєрадісність та цілеспрямованість, щоб прискорити здійснення мрії. До чого дарують дзеркало на Новий рік? Сильніше за звичайне проявиться підтримка сім’ї, 2022 рік буде просякнутий любов’ю та турботою про близьких. Боротьба з корупцією. В сфері смерті та відродження: поховання загиблих, лікування поранених, протезування, фінансова та психологічна підтримка постраждалих в війні та кризових ситуаціях. В сфері фінансів: накопичення, борги, фінансова підтримка, фінансова допомога, кредити. Поєднання Місяця і Плутона – хороший показник у фінансовій сфері. Хочу наголосити: це останнє проходження Сатурном Місяця у гороскопі України – тому можна очікувати, що попереду можуть бути лише покращення, бо період найгіршого впливу завершується саме в останній день 2022 року.

Прогноз також містить оцінку впливу ряду ризиків та викликів, які супроводжують вітчизняну економіку впродовж тривалого періоду. Перша декада листопада – кінець листопада: національний характер українців та активні дії проявлятимуться в сфері державної влади, державного устрою, «земельної олігархії», великого бізнесу, іміджу країни в світі. Перша декада червня – перша декада липня: українці активні с сфері свободи слова, ЗМІ, в питаннях мовної політики держави. Перша декада березня – перша декада травня: дуже висока активність українців в сфері самосвідомості та того, що представляє національний міф. С другого боку, надмірна сміливість і безрозсудний ризик теж можуть привести до біди – в боротьбі з зовнішнім ворогом України в сфері державної влади уряду може не вистачити сили, подібно до того, як втомленому лососю, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік йде на нерест у верхів’я ріки, не вистачає сили перестрибнути каменисті пороги. Порошенка до влади не допустять ті, хто там буде. Також, продовжив Ніранжан, Сатурн з лютого 2023 року буде у Водолії та стане в шостий дім карти Росії.

5 лютого Солнце заходить в центр Коти, поєднується з Сатурном – вибуховий на новини час. Державний устрій України обумовлений тим, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік українська політична нація реалізує державотворення, що чекає Україну найближчим часом 2023 спираючись на принципи індивідуалізму, незалежності, креативності, http://covid.zerkalo.tj винахідливості, геніальності, прагнення до вільного підприємництва, прагнення до автономії, схильності до бунтарства й революцій (Уран в Козерогу в на МЦ в ангулярі, взаємна рецепція з Сатурном). Україна приречена створити незалежну міцну державу (Уран в кон’юнкції з Нептуном формує секстиль з Плутоном). Українська нація має глибоке історичне коріння, давню історію державності (Низхідний Вузол в Раку в 4 домі), її прагнення та задача – побудувати міцну незалежну державу (Висхідний Вузол в Козерозі в 10 домі). За обсягами воно буде чимось нагадувати історію з Майданом. Тому важливо демонструвати світу правдиву історію України як давньої країни з надзвичайно цікавою, дивовижною історією, яку требо досконало вивчати, досліджувати, описувати сучасною мовою. Малий та середній бізнес – це фундамент економіки України. Національний престиж України залежить від того, як Україна виглядає перед сусідами. Крім того, навіть можливі масові акції протесту у РФ і народне невдоволення.

Загостриться потяг до самотності, ви почнете швидко втомлюватися від людей, погано переносити натовп, великі компанії та надлишок інформації. Москва попередила: якщо ЗВТ буде створена, Київ очікують великі пророцтво про Україну на 2023 рікблеми. Захищають найдорожче. Активну позицію вимушені займати люди, яких нація оцінює високо, бо від них очікують конкретних дій. В конкретних активних діях в сфері безпеки та оборони держави. Доля України визначається глибинними процесами, що відбуваються у колективному підсвідомому народу і відбиваються в конкретних діях уряду та народних мас. Уряд України відмовляється від запропонованої Росією 100-доларової знижки на газ – натомість вимагає змінити газові контракти. Уряд України, як і народ, можуть бути політично нереалістичними, прагнути до м’яких варіантів, уникаючи конфронтації. «Вимоги окремих громадян “перевернути прапор” або “змінити гімн” України не мають під собою жодних історичних, юридичних чи вексилологічних підстав», – у відкритому листі українських істориків щодо спроб нищення чи фальсифікації державних символів України, поширеному з нагоди Дня Прапора. Водночас таємні вороги держави теж не мають шансу довго залишатися непомітними.

  • April 18, 2023