Карпатський мольфар відповів, скільки ще триватиме війна в Україні. ВІДЕО

Подоляк не знає, коли може закінчитись війна в Україні » Слово і Діло

За словами провісниці, Третьої світової війни, якої всі чекають від сьогоднішнього протистояння України і Росії – не буде, але в результаті тяжкої війни відродиться Русь. Україна зустрічає Новий рік в умовах війни, але саме в 2023 році вона може закінчитися. Пророцтва Ванги про Україну називають також і дату, коли повинна закінчитися війна в нашій країні. Доки таке положення буде зберігатися, ця війна може тривати роками. По суті, для ЗС України обстановка представлятиме собою складну комбінацію із фактичного положення лінії зіткнення, наявних ресурсів і комплекту боєздатних військ, та, вочевидь, знаходження стратегічної ініціативи в руках противника. Власне кажучи, все перелічене вище прямо залежить від наявних ресурсів та лише від них. Спрощено кажучи, справа саме в безкарності, яку забезпечує фізична віддаленість. Крім загальновідомих для цього підстав, таких як прагнення до щонайменше регіонального лідерства, різного роду “вставання з колін” і відверто імперських зазіхань, таких прийнятних для пересічного росіянина, є і суто практична з них. Зайвим є наголошувати окремо на їх суто військовому, а також політичному та інформаційному значеннях. Комплексне, із належним перспективним баченням, оснащення і переоснащення ЗС України системами озброєння відповідної дальності дії повинні стати тим самим омріяним гейм-чейнджером.

Наявність навіть самої загрози використання ЗС України засобів ураження відповідної досяжності буде примушувати РФ по-іншому розглядати і природу, і перебіг, і результат нашого протистояння. Наявність у противника оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро вимагає додаткових зусиль для запобігання його розширенню. У перекладі на мову військової практики це означає, що ЗС України, в кращому випадку, екстрасенси про Україну 2023 можуть завдавати удари застарілими засобами ураження лише на глибину оперативного тилу противника. В той час як противник здатний безкарно завдавати точкових ударів по цілях на всю глибину території країни. Нарешті, trenirajsamajom.rs в Криму – головна база Чорноморського Флоту і мережа аеродромів для нанесення авіаційних ударів практично на всю глибину території України. Єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗС України протягом кампанії 2023 року декількох послідовних, а в ідеальному випадку – одночасних контрударів. Так, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів суттєві зміни віщує сонячне затемнення 25 жовтня. 20 жовтня 2015 року Збройними силами України розпочатий другий етап угоди з відтягнення озброєнь у секторі «Південь», що охоплює Донецьку область та західну частину Луганської області, і має протривати 24 дні. І ця рамка має бути простою – максимально зручні сервіси для військових з максимальною повагою до них. У Білому домі прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівують продовження військових дій “протягом деякого часу у майбутньому” та “дуже динамічний” зимовий період на фронті.

Переконливим прикладом правильності такого підходу в поточному році є успішні зусилля ЗС України з фізичного перенесення бойових дій на тимчасово окуповану територію АР Крим. Беззаперечно, https://www.ravepartiescorp.com/author/genatreadwe/ що національні зусилля України в цьому напрямку відкривають безмежні можливості міжнародного військово-технічного співробітництва з країнами-партнерами. Вже зазначалося про загрозу просування противника в напрямку Запоріжжя. Додатково, не зникає небезпека розвитку противником часткового успіху з напрямку Гуляй Поле, що, за певних умов, може створити загрозу охоплення всього угруповання українських військ на Сході. Зранку 29 серпня почався вихід українських військ з-під Іловайська по попередньо обговореному з російською стороною маршруту зі спробою прориву. Суттєві вклинення противника сковують будь-який оперативний маневр для українських військ і вимагають, по суті, подвійного комплекту сил для його стримування. Таке планування має передбачати, перш за все, наявність необхідного комплекту військ. Таке страшне пророцтво дід Нечай дав в інтерв’ю ще 2009 року, тобто задовго до тих подій, які розкололи Україну на окуповані території. Він вважав, що чекає на Україну в 2023 році передбачення Україну можуть поділити на деякі табори та території, і все це закінчиться тим, що ця країна перестане існувати. Третя світова війна закінчиться перемогою сил добра! Кризи, війна – це все негативно на людей впливає. Погано, коли їхня брехня впливає на життя інших людей. На жаль”, – розповів мольфар Іван про зомбування людей на Донбасі.

На ЧЄ з важкої атлетики українка виборола дві “бронзи”, а спортсменка з Турції знепритомніла. На увазі мається не тільки і не стільки певні найменування, такі як, наприклад, ракета MGM-140B ATACMS Block 1A для РСЗВ Himars. На тлі цього Зеленський втримає владу? Китай підтримав деякі пропагандистські теми Москви, але не надав матеріальної підтримки та утримався під час голосування в ООН. З огляду на чисельність і наявність ресурсів в розпорядженні ЗС РФ, викликає сумнів сама можливість усунути її повністю. Звісно, з іншими вихідними даними і перспективами, але знову ж таки – триваючий конфлікт, втрати життів, витрати ресурсів і до кінця невизначений кінцевий результат. У 2023 році європейські витрати на оборону, ймовірно, суттєво зростуть, про це пише голова європейського бюро видання Breaking Defense Тім Мартін. Як пише у Біблії – з великої білої держави будуть барани битися”, – пророкує мольфарка Ольга з Буковини. Але великої біди вже не буде”. Але й окреслений підхід до визначення завдань воєнної кампанії 2023 року прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік ЗС України здається занадто одностороннім. Пропонується дещо інший підхід до визначення центру тяжіння російських сил і самої суті цієї війни. Має бути застосовано комплексний підхід до переоснащення артилерії, ракетних військ, тактичної авіації і Військово-морських сил ЗС України та інших складових їх могутності.

  • April 18, 2023