/ 2016 / 2018 / 2019 / 2020

Зміни в розподілі освітньої субвенції для оплати праці педагогічних працівників у 2023 році

dt45nk-i3trtu5qtzx6nb5443z7dra7eli6ykwj.jpg

Відповідно до пункту 68 Інструкції № 102 місячна заробітна плата педагогічних працівників установ освіти, в т. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загально-освітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» розмір надбавки за престижність педагогічної праці становить від 5 до 30 % від годинної ставки заробітної плати. Із введенням воєнного стану для багатьох установ склалися несприятливі умови для повноцінного функціонування. Протягом періоду воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати відпустку без збереження заробітної плати без урахування норм ч. Протягом терміну дії дисциплінарного стягнення преміювання до працівника не застосовується. 3.2. На преміювання також спрямовуються кошти за рахунок економії фонду заробітної плати, яка утворюється протягом року в установі. Оплата праці вчителів-дефектологів, які є штатними працівниками закладу освіти та проводять корекційно-розвиткові заняття, здійснюється за тарифікацією за рахунок коштів освітньої субвенції (як видатки на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти) відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 № 102 (зі змінами) (далі – Інструкція). Тому доплата за завідування бібліотекою, яка включає оплату за бібліотечну роботу та оплату за роботу з бібліотечним фондом підручників, за умови відсутності штатної посади завідувача бібліотеки (медіатеки) може встановлюватися у максимальному розмірі 15% а за відсутності посади бібліотекаря – в розмірі 10% від ставки заробітної плати (посадового окладу) працівника, на якого покладено виконання таких обов’язків.

ПП (підвищення на 10% пост. Питання в тому, що до підвищення мінімалки до 3200 я бачив доплату за моіх пів ставки. Тобто, за цивільний захист я отримував оклад і плюс робили доплату (напряж) за додаткову роботу. Від тарифного окладу чи від тарифного окладу плюс категорія ? За престижність у Хмельницькому тарифна сітка асистента вчителя 2023м платять 20% від окладу. За години які ми (денні) перепрацьовуємо ,відповідно ,нам ніхто не доплачує і не збираються це робити.У відпустку якщо іду я, мою і свою роботу має робити моя колега (звичайно що безкоштовно) економіст аргументує це тим що, нібито ,вона бачить що в нас мало роботи.що робити ? За вредность не получаю. Она напомнила, что в заключительных положениях Закона «Об образовании» указано, что к 2023 году минимальный должностной оклад педагогов должен вырасти до 4-х прожиточных минимумов. Если предположить, что разряд 18, то что означает оставшаяся сумма? Стаж отдельно. Как узнать к какому тарифному разряду (как-то размыто 14-21)я относилась на период 2015 года, ведь цифра не срослась с сеткой, и не изменился ли мой разряд на сегодня? Базова сума у 2018 року становила 2900,2 злотих (647 євро), у 2019 – 3045,21 злотих (680 євро), а у 2020 дорівнює 3537,8 злотих (приблизно 790 євро). Чи правильна сума ставки? Чи мають право перевірити моє перебування за місцем проживання?

Чи повинна входити доплата за напруженість в ці 3200? Хто підкаже яка доплата має бути заступнику директора школи під час виконання обов’язків директора впродовж 7 місяців? У разі переходу школи на дистанційне навчання вчителі отримуватимуть зарплати у повному обсязі. Але не настільки все плачевно, під скорочення можуть потрапити лише помічники з невеликих міст, де в класах невелика кількість дітей, і вчитель самостійно може проводити уроки та контролювати процес навчання особливих дітей. Щоб стати автоінструктором, необхідно пройти навчання не менше року. Щоб зрозуміти, скільки працівник отримає на руки (нетто), слід зарплату, зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 яку вам обіцяють, помножити на 0,7. Наприклад, якщо заробіток становить 3000 злотих, то на руки працює отримає 2190 злотих, а 810 – віддасть державі. Польщі послідовно збільшувалася. Таким чином, протягом 20 років мінімальна заробітна плата брутто зросла на 2310 злотих, з початкової суми 700 зл. Згідно з нашими дослідженнями, заробітна плата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 плата представників робітничих спеціальностей (механік, слюсар) дорівнює тепер 2400 грн. Якщо не зрозумів додатково плати 200 грн а той більше. Сейчас прохожу суды. Оклад на 01.01.2016 год – 4389 грн. Оклад – за 8 таріфним розрядом – 2624 грн., тому посадовий оклад відповідно – 1312 грн.Поясніть, будь ласка,чи правільнр мені встановлено таріфний розряд, і який має бути ?

Calaméo - Постанова №9 Формула проста: зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 оклад першого розряду множиться на коефіцієнт того розряду, якому відповідає кваліфікаційна категорія. Яким повинен бути мій оклад? Підскажіть, будь ласка ,як можна розрахувати навантаження на лаборанта КДЛ.Ситуація така:невелика районна лікарня ,лабораторія обслуговує як стаціонар так і поліклініку ,центр ПМСД. Згідно з пунктом 63 Інструкції № 102 навчальне навантаження між вчителями, викладачами та іншими педагогічними працівниками розподіляється керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі. 1.13. Забезпечення створення умов, необхідних для організації гарячого харчування і методичного обслуговування учнів. У разі простою працівники можуть бути переведені (за їх згодою, а також із урахуванням спеціальності і кваліфікації) на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації на весь час простою або на інше підприємство, в установу, організацію, але в тій самій місцевості на строк до одного місяця. Нам не шкода, щоб дали техпрацівницям, але нечесно, що зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 однакова, бо вони не тратяться на книги для підготовки, зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 папір, клей, фарбу для принтера, катриджа, ремонт принтера в разі чогось, наклеєчки для заохочення, не здають на семінари, не дають відкритих занять. Виходить, якщо я відмовлюся від моїх додаткових пів ставки, зарплата асистента вчителя 2023 не зменьшиться? 0.5 ставки, чи можу я, залишаючись на посаді вчителя працювати бібліотекарем?

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime