/ 2022

Економіка-2023, курс, бюджет, війна і гаманець: чи буде краще, ніж торік?

z-dnelshhzm-tr-3-1536x864.jpg

що пророкують Україні ясновидці 2023https://www.ravepartiescorp.com/author/juanitagold/. 2022 рік може відкрити нові перспективи для вашої проявленості і нових можливостей і перспектив. 2 частина року: з’являть нові можливості, інтереси, ентузіазм та сила волі. Уряд України, як і народ, можуть бути політично нереалістичними, прагнути до м’яких варіантів, уникаючи конфронтації. Уряд України відмовляється від запропонованої Росією 100-доларової знижки на газ – натомість вимагає змінити газові контракти. Все це має бути повернене в бюджет України. Все дуже просто: trenirajsamajom.rs вони є символом розлуки. Все більше країн почнуть робити певні кроки, проводити реформи, щоб самостійно вирішувати питання про форму свого державного існування. Перша декада листопада – кінець листопада: національний характер українців та активні дії пророцтво про Україну на 2023 рікявлятимуться в сфері державної влади, державного устрою, «земельної олігархії», великого бізнесу, іміджу країни в світі. Де і як проявиться національний характер українців в цьому році? Кінець листопада 2014 – початок січня 2015: активність українців та національний характер проявлятиметься в сфері виконавчої влади, парламентаризму, колективних дій. Друга декада жовтня – перша декада листопада: активність українців проявлятиметься в сфері стосунків з іноземними державами та іноземцями. Перша декада березня – перша декада травня: дуже висока активність українців в сфері самосвідомості та того, що представляє національний міф. Початок січня – перша декада березня: активність українців проявлятиметься в сфері таємниць, як то: діяльність спецслужб, розвідки, протидія підпільним партіям, «п’ятій колоні».

Президент Петро Порошенко привітав українців із Днем Незалежності і наголосив, що на часі в Україні відбувається вітчизняна війна-2014, яку вона виграє. В Україні діє чіткий і десь жорсткий принцип взаємної залежності і взаємного обмеження законодавчої, виконавчої та судової влади. Боротьба з корупцією. В сфері смерті та відродження: поховання загиблих, що буде далі з Україною 2023 лікування поранених, протезування, фінансова та психологічна підтримка постраждалих в війні та кризових ситуаціях. Боротьба з усім, що підриває існуючий лад, таємними ворогами, обманом. Українські астрологи одностайно віщують російському диктатору смерть у 2022 році. Так само, як і Тельцям, Козерогам астрологи рекомендують зупинити свій вибір на сукнях глибокого коричневого, зеленого, оливкового, молочного або білого відтінку. Криза в Росії, викликана самовпевненими непродуманими діями Путіна, триватиме мінімум до 2026 року, що чекає Україну в 2023 році прогнозують астрологи. Настане рік Тигра не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. У рік Тигра часто трапляються перевороти, наприклад, “арабська весна” розпочалася наприкінці року Тигра – у грудні 2010 року, після чого знесли режим Каддафі в Лівії, в Тунісі була революція, також в Алжирі та Єгипті, а в Сирії досі війна йде. Щасливчиками в році Тигра стануть Дракон, Собака, Кінь і, звичайно, сам Тигр. У 2022 році стануть актуальними питання здобуття знань та освіти.

У 2022 році криза в країні продовжиться. Лілія Нор сказала, що найстрашніше в нашій країні відбувається саме зараз, а коли війна закінчиться, до України повернуться всі, хто з неї поїхав з різних причин, і разом відбудовуватимуть країну. Рівень втрат буде абсолютно немислимим навіть у порівнянні з тим, що відбувається зараз. Державний устрій України обумовлений тим, що українська політична нація реалізує державотворення, спираючись на принципи індивідуалізму, незалежності, креативності, винахідливості, геніальності, прагнення до вільного підприємництва, прагнення до автономії, схильності до бунтарства й революцій (Уран в Козерогу в на МЦ в ангулярі, взаємна рецепція з Сатурном). Українська політична нація схильна скидати уряд, який не виправдав її сподівань. Тому українська політична нація та держава мають весь час корегувати свою внутрішню та зовнішню політику, щоб вона була адекватною вимогам еволюційного розвитку. Він розвалився саме тому, що безнадійно відставав в науковій галузі, не відповідав вимогам часу. Справа в тому, що Україна відповідає знаку зодіаку Телець (знак сільського господарства, землі, витривалої та сильної природи). Україна приречена створити незалежну міцну державу (Уран в кон’юнкції з Нептуном формує секстиль з Плутоном).

Управитель натального Асц Марс на куспіді 2 дому SO (найближча висхідна планета), Марс в кон’юнкції з Сатурном SO і Плутоном RAD. 5 лютого Солнце заходить в центр Коти, поєднується з Сатурном – вибуховий на новини час. Крім того, астролог бачить “велику війну” з лютого 2023-го, у РФ вже не будуть називати те, що пророкують Україні ясновидці 2023 відбувається, “спеціальною військовою операцією”. Також, продовжив Ніранжан, Сатурн з лютого 2023 року буде у Водолії та стане в шостий дім карти Росії. Є дуже сприятливі можливості укріплення держави через посилення та укріплення позиції малого та середнього бізнесу через «розумне» (Водолій) законодавство (Сатурн в трині до Марсу в 6 домі). До речі, Сатурн називають господарем часу, оскільки саме час дає змогу встановити ритм і структуру нашого життя. Через це можуть постраждати всі інші сфери життя. Цеголко передав слова Порошенка, згідно з якими, більшість нинішніх депутатів “ухвалювала диктаторські закони, які забрали життя Небесної сотні”. Конгрес США прийняв у двох читаннях проект закону про запобігання російської агресії, згідно з яким Україна та деякі інші країни можуть отримати статус союзників США, при цьому не вступаючи в НАТО.

  • April 18, 2023