Домовитися не вийде: почало збуватися пророцтво карпатського мольфара Нечая на 2023 рік

Для цього необхідно збереження підтримки України з боку Заходу і посилення дії санкцій. Відбиття Україною агресії з боку супердержави потребує і ще довго потребуватиме значних матеріальних ресурсів і грошових витрат. Існує можливість широкомасштабного нападу з боку Росії вже в березні. А все розпочнеться з гібридних провокацій у березні. В інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз” він розповів, https://pacificviewhoa.net/community/profile/elishaarmer552/ що влітку мають припинитися обстріли, а бойові дії суттєво звузяться. Незважаючи на достатню кількість широкодоступної інформації, сучасному поколінню, світу, і європейцям, перш за все, важко уявити собі в реальності бойові дії в стилі Другої світової війни. По залученню особового складу і техніки свіжі екстрасенси про Україну 2023тистояння України російській агресії вже перевищило окремі показники бойових дій на її території в ході Другої світової війни. Експерт звернув увагу на величезні ресурси зброї у РФ, яка збережена ще з часів Другої світової війни. “Не думаю, що йдеться про південь, тому що вони будують величезні оборонні споруди скрізь, зокрема і на східному березі Дніпра в Херсоні. Адже, починаючи з цього моменту, РФ вже стане не лише загрозою для мирного співіснування України, інших її сусідів і низки європейських країн, а й державою-терористом воістину світового масштабу. В Україні 28-й день триває війна з Російською Федерацією і всіх наших громадян цікавить лише одне питання – коли це все закінчиться і можна буде повернутись до мирного життя.

Проте вже незабаром війна в Україні може перейти у менш агресивну фазу. Мольфарка Марія Данилюк, яка читає майбутнє по квасолі, розповідає, що воювати Україні з Росією залишилося близько двох років. “Це означає, що українська армія повинна почати воювати розумно і набагато ефективніше використовувати технології, ніж вона це зараз робить. Глен Грант наголосив, що в короткостроковій перспективі Росія намагається змусити Україну використовувати контратакувальні ресурси в оборонних цілях. Тому вони зможуть атакувати в різних місцях або просто ефективно використовувати людей як боєприпаси. Тому найвразливішим місцем для українського контрнаступу є Бахмут. Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вважає, що для успішного контрнаступу ЗСУ необхідні чотири складники, з яких наразі в України присутні не всі. Глен Грант вважає, що атаки українських безпілотників на території Росії не є ефективними прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік перемоги у війні. “Утримання позицій цілком їх задовільнить, тому що Росія вважає, що якщо їм вдасться протриматися ще шість-вісім місяців, то західна підтримка вичерпається. За його словами, у довгостроковій перспективі Росія хоче пережити літо на тій самій позиції, на якій вона перебуває зараз, можливо, трохи просунувшись вперед на 10-15 кілометрів. За його словами, за допомогою запасів військової техніки, яку росіяни ще не чіпали, вони спробують здобути перевагу над Україною.

Глен Грант припустив, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року росіяни намагатимуться атакувати в інших місцях, щоб спробувати змусити Україну атакувати там, де вони найсильніші в плані обороні, і посилюватимуть свою оборону, щоб зупинити будь-який контрнаступ. “Україна тримається, але якщо росіяни продовжуватимуть діяти таким чином, то неминуче десь здійснять прорив, тому що на даний момент Україна не має достатньої кількості фронтових військ необхідної якості, і тут я маю на увазі не тільки людей, але й боєприпаси, зброю і техніку в оборонній позиції”, – зауважив він. І Україна змушена перекидати свої сили туди, де темп задає Росія”, – говорив Глен Грант. За таких умов, стверджує експерт, українська армія змушена направляти резерви, зокрема, до Бахмута зараз, але припускає, що Росія на Бахмуті не зупиниться і продовжить атакувати в одному чи двох інших місцях, постійно намагаючись розтягнути лінію фронту за межі здатності України оборонятися. Розгортання ефективного супротиву більш як 300-тисячному угрупованню ЗС РФ потребувало мобілізації до ЗС України сотень тисяч людей і оснащення їх десятками тисяч зразків військової техніки. Другим фактором є пряма загроза застосування, за певних обставин, ЗС РФ тактичної ядерної зброї. Водночас, для народу і ЗС України все перелічене вже стало невід’ємною складовою повсякденного життя. А щоденні витрати боєприпасів ЗС України, наприклад, https://seedfinder.com/ артилерійських снарядів з розрахунку на одну гармату, в середньому втричі перевищують показники Королівської артилерії Британської армії в часи Першої світової війни.

За його словами, на фронті на цей момент Росія володіє ініціативою, яку українській армії потрібно перехопити. Нагадаємо, раніше в польському Міноборони заявляли, що Росія загрузла в Україні як у Чечні чи Афганістані і ця війна може тривати ще місяці. Ось такий же на нас чекає 2022 рік, зависання над прірвою і можлива, я не побоюсь цього слова, атомна війна. За його словами, завдання таких ударів по Росії збільшує шанси, що війна триватиме довше і більшість росіян будуть мотивовані воювати проти України. Британський експерт стверджує, що російський Генштаб націлений прорвати українську оборону, щоб показати Путіну, що вони таки спроможні генерали, akvariestuen.dk які можуть воювати і перемагати. Вона величезна, і я впевнений, що в принципі не знайдеться такої кількості безпілотників, щоб атакувати всю Росію”, – підкреслив експерт. Ви можете мати армію безпілотників, і можете нападати на Росію, але Росія величезна. Тож Росія все ще має багато ресурсів, які можна задіювати проти України”, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів – підкреслив Грант. У найближчому майбутньому ми точно не побачимо, що Росія раптово зупиниться”, – наголосив Глен Грант. 24 лютого 2022 року Росія атакувала Україну на землі і в повітрі по всій довжині спільного кордону.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime