Делала лазерную коррекцию 3.10.2023г. методом Lasik

meeting-NPU2-768x512.jpg

Лікар Зябченко Н.В. все уважно вислухала, провела необхідні дослідження та доступно і зрозуміло роз‘яснила діагноз, відповіла на всі запитання. Лікар зрозуміло все пояснила, зарплата лікаря в Україні 2023 розказала, що далі робити, зорієнтувала на майбутнє. Раніше залишала туту відгук про роботу адмінстратора: що мене просили передзвонити за пару тижнів, щоб дізнатись за операцію. Зараз думаю над тим, щоб робити тут лазерну корекцію, якщо не буде протипоказів. Доктор з гумором, пам‘ятаю, історії мені розповідав, щоб я менше хвилювалась. Працівник дав згоду на утримання зайво нарахованою суми премії із його зарплати і керівник підприємства видав наказ, який працівником був погоджений. Виходить, що після спливу окресленого місячного строку для видання наказу працівник може повернути надлишок зарплати тільки на добровільній основі. Справа в тому, що без згоди працівника примусово стягнути зайво виплачену зарплату із працівника не можна. Що можна сказати :персонал дуже привітний, до пацієнтів ставлення гарне, кваліфіковані лікарі. Побажання – принаймні додати поле для коментаря при записі, в ідеалі мати систему, коли можна записатися онлайн на конкретну годину, тобто бачити вільні години зарплата лікаря в Україні 2023. І за чуйний підхід лікаря та медсестри окреме дякую: під час операції стало не дуже добре – видно я перенервувала, але мене заспокоїли й за 3 хвилинки ми продовжили. Я не чекала в чергах (бачила тут негативні відгуки про це).Я задоволена на 100%, дуже раджу цю клініку.

Приємно, що тут клієнт на першому місці. Оце дізналася, зарплата лікаря в Україні 2023 що Андрій Іванович досі тут оперує. Робила лазерну корекцію зору, моя лікарка Баланюк Александра і хірург Ковальов Андрій просто неймовірні, на всі питання відповіли, все коментували, через їх професійність і теплоту було зовсім не страшно! На всі питання надані були відповіді. Судова практика з цього питання дуже суперечлива. Від клініки був дуже адекватний зворотній зв’язок – передзвонили, вибачились (особисто телефонував хтось з керівництва, на жаль ПІБ не запам’ятала), запропонували зручні дати та час для проведення операції. Хочу подякувати лікарям цієї лікарні і особисто Поліщук Марії Миколаївні, інф. Роман про життя медиків провінційної лікарні з елементами детективу. Дуже вражений обстеженням, все професійно, ввічливо та дружелюбно. Дуже вражена обстеженням, все професійно, ввічливо та дружелюбно. Все професійно, ввічливо та дружелюбно. Все спокойно и дословно обьяснила и поставила точный диагноз. Все доступно і ясно пояснили. Все супер! Всім раджу! Все було добре! Дякую! Все продумано до мелочей. Лікар до обстеження ознайомився з усіма моїми медичними документами. Після обстеження надані рекомендації . Провели комплексний огляд, чудово все пояснили та дали чіткі рекомендації. Провів комплексний огляд, чудово все пояснив та дав чіткі рекомендації.

И главное результат – восстановленное зрение. Надеемся с их помощью выйти на позитивный результат. Доброго дня! Дуже задоволений організацією Айлаз, професіоналізмом зарплата лікарів 2023, рекомендую всім! Доброго дня! Дякую. Я задоволена проведенням діагностики зору. Доброго дня! 2 квітня я відвідувала клініку Айлаз. Это 5 тыс грн для врачей и 3 тыс. 20 тыс. грн, рассказывает главный врач Наталья Косяк (ЦПМСП №1). Очень внимательный, добрый и профессиональный врач. Замечательный врач. Отдельное большое спасибо за консультацию доступно объясняет, https://pacificviewhoa.net/community/profile/arnoldi1343403/ внимательно выслушивает и без спешки отвечает на вопросы, а также даёт полезные рекомендации. Общаясь с ней я чувствовал авторитетность и профессионализм, что внушило мне большое спокойствие и уверенность. Спасибо большое вашей клинике за зрение без линз и очков. Когда мне исполнилось 23 года у меня начало резко падать зрение на левом глазу. Когда мы приехали в клинику то увидели комфортные условия, нас встретили очень приветливые девочки на рецепшине, потом дочке провели офтольмологическое обследование, а потом на операцию. 09.04.2021 була на консультації у заробітна плата сімейного лікаря 2023, хочу подякувати клініці Айлаз за чудовий професіоналізм та доброзичливість.

Операція була швидкою, зір прорізався наступного ж ранку. Делала лазерную коррекцию у Киреева Владимира Викторовича. К 28 годам я решилась на лазерную коррекцию. Уже порекомендовала Айлаз своим коллегам и друзьям. Уже почти 3 года прошло, глаз – отлично. Прийом вчасний, персонал привітний, уважний. Приятный и вежливый персонал. Дуже уважний, зарплата лікаря в Україні 2023 позитивний персонал. Дуже задоволена професійною командою клініки. Дуже рекомендую! Робила лазерну корекцію у цього доктора ще в 2006 році, і досі «політ нормальний»! У листопаді 2016 року працівник оформив відпустку без збереження заробітної плати на 7 календарних днів: з 24.11 по 30.11.2016 р. Фактично в листопаді 2016 року працівником відпрацьовано 17 календарних днів. Після донарахування заробітної плати потрібно перевірити також право працівника на податкову соціальну пільгу (ПСП). Дякую, обстеження пройшла, все добре. Дякую за обстеження та консультацію. Дякую за доступність, професіоналізм, увагу. Дякую за тепле та професійне відношення фахівців. У МОЗ пояснюють: до тарифу закладено низку обов’язків, які повинен дотримуватися лікар. Я купила тільки 2 препарати, непротокольні, я так розумію, які потрібні були додатково, і попросили компенсувати градусник, який мама випадково розбила.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime