/ 2021 / 2022

Гороскоп України: Соляр України на 2023-2023 рік

2021 Ford Bronco 2-door print ready

У 2023 му році весілля краще не робити, але можна планувати подія на наступний рік. Весь 2023 рік Україна перебуватиме у кризі. 2022-й рік – це час, що чекає Україну найближчим часом 2023б розкрити своє справжнє «Я». Самотні представники цього зпередбачення на 2023 рік для Україника зодіаку з великою ймовірністю зможуть змінити свій статус і знайти шанс на справжнє щастя. Тигри зі штампом у паспорті з великою насолодою зануряться і сімейне життя, це принесе радість усім домашнім. У цей час як і раніше не варто очікувати спокою, але тепер емоції стануть відігравати вирішальну роль у сфері професійної діяльності. Не варто намагатися в сфері професійної діяльності схопити найбільший шматок – не донесете. Левам, які не перебувають у відносинах, не варто намагатися моделювати хід подій. У сімейних Козерогів намітився перелом у відносинах, і тільки сильні почуття зможуть вирішити ситуацію. Читайте такожДень Святого Миколая 2021: дата, традиції, варіанти подарунків дітямНа жаль, кінець року для Скорпіонів виявиться вельми стресовим – потрібно буде вирішити багато незавершених справ і підготуватися до свята. Цей період виявиться найдинамічнішим за весь річний цикл. Рік Тигра обіцяє цьому знаку максимально яскравий і непослідовний життєвий період. У Тельців у 2022 році очікуються деякі труднощі з мотивацією, але це не біда, бо представники даного знаку можуть сміливо скористатися п’ятьма способами впливу на підсвідомість, щоб запрограмувати себе на успіх і вирішення будь-яких проблем.

Наслідками також буде позбавлення від важкого емоційного тягаря та вирішення питань боргів України, питання корупції, тіньової економіки, колективної власності, накопичення багатств. Однак сил для вирішення будь-якого роду питань у нього буде предостатньо. Багато рішень Козерога в цей час зіткнуться з протидією з боку самих різних сил. У оксамитовий сезон у вересні варто відправитися на море і відпочити, що буде далі з Україною 2023 адже все одно в цей час бізнес не буде розвиватися так стрімко, як би того хотілося. На це йде багато сил, і тому цей період напружений, насичений конфліктами і незадоволенням через те, що буде далі з Україною 2023 події йдуть не так, як нам би хотілося. Козеріг зможе чинити так, як вважатиме за потрібне. При цьому Козеріг зможе допомагати іншим, що зарахується йому в майбутньому. У сфері особистих відносин Козеріг теж сміливо зможе приймати доленосні рішення, і зірки допоможуть в здійсненні планів. У сфері особистих відносин в цей період можливі несподіванки, але вони не стануть проблемою – навпаки, нададуть їжу для роздумів. Цей період зажадає від лева напруги і сил, проте зусилля окупляться з лишком. При правильному застосуванні сил, можна розраховувати на солідний дохід. При цьому вони мають бути з якісних матеріалів, бажано натуральних.

Засновник Pink Floyd зробив скандальну заяву про війну в Україні ... І це мають розуміти і в Пентагоні, і в штаб-квартирі НАТО. Можливо, це буде закріплений крок важливий на шляху до НАТО чи Євросоюзу. Найскладніше наступного року може бути тим, хто народився під знаком… Тому що чекає Україну в 2023 році мій колишній прогноз говорив про те, що буде далі з Україною 2023 що, найпевніше, вогонь припиниться в середині наступного року». На щастя, планета Уран залишається з Тельцем, а це говорить про те, що Україна збереже свою незалежність. Росія йде з міжнародної арени, а Україна посідає гідне місце серед цивілізованих держав і впевнено дивиться у майбутнє – це прогноз астрологині Марини Скаді. Стрільці можуть поміняти місце проживання, емігрувати з країни. Наприклад, як це сталось на тижні в Словаччині, коли влада країни ввела “сувору заборону” на переробку і продаж українського зерна через виявлені в ньому небезпечні пестициди. Наприклад, щодо адміністративної процедури документування фактів народження та смерті. У військовому плані будь-яка офіційна взаємодія з іншими державами та всередині України піде швидше та продуктивніше, прогнозує Кравченко.

У плані фінансів потрібно постаратися хоча б восени уникнути зайвих витрат. Оскільки багато часу Дракони витрачатимуть на професійну сферу, то його не вистачатиме в особистому житті. Це позитивно позначиться на вашому особистому житті і, можливо, закінчиться весіллям. З середини літа і до середини осені 2022 року в житті Козерога намітиться ще один каскад змін. В результаті 2022 рік для Козерога буде емоційним і дуже приємним. Астролог з 20-річним стажем з Австралії Анжела Перл склала докладний гороскоп на 2022 рік для Стрільців. Потенціал Лева в 2022 році буде набагато більше, ніж здається йому самому, і Тигр допоможе його розкрити. Леву знадобиться щось більше, ніж прямолінійний натиск і впевненість у своїх силах. Головне для Козерога-залишатися собою і не дозволяти іншим впливати на нього більше, ніж необхідно. В Україні відбудуться дострокові виборі, і, по словам астролога, краще б це відбулось восени, ніж навесні. Наступний рік буде зовсім не нудним, відбудуться багато подій, особливо у сфері кохання. 2022 рік закінчиться для Козерога позитивно. У період з середини квітня і до середини липня у Козерога намітяться принципово нові тенденції.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime