/ 2020 / 2022 / 2024

В Україну прийдуть трильйонери з Америки

МВФ погіршив прогноз зростання економіки України - Smida

У липні можливі нові воєнні дії на планеті, за межами України. Багато з них твердо впевнені в перемозі України у війні, дехто стверджує, miema.org що вона вже перемогла. В України є шанс закінчити війну з Росією вже в 2022 році, і статися це може після 30 жовтня. 23 жовтня. У цей період Венера та Сонце перейдуть на знак Скорпіона й Сатурн вийде з ретроградного руху. Він свідчить також про те, що протягом березня наша країна отримуватиме підтримку і фінансування з боку інших держав, оскільки Риби – світлий, духовний знак співчуття й милосердя, яке світ проявлятиме до України. Якщо Росія і застосує ядерну зброю, то не передбачення на 2023 рік для України території України. Уже на початку квітня Ірина прогнозує укладання мирної угоди між двома країнами, яку народ України сприйме як зраду і буде дуже незадоволений. Уже у квітні буде зрозуміло, що війна не може продовжуватися, і перемога буде за Україною. Уже наступного року за долар у Росії будуть просити 100 рублів, а то й більше… Якщо говорити про загрозу подальшої ескалації на морі або широкомасштабної війни Росії проти України, то, за моїми прогнозами, ніякої військової конфронтації не буде. Вона зізналася, що на момент початку війни її сестра й мама були у Києві, в інших українських містах живуть родичі.

Це відбудеться дипломатичним шляхом, внаслідок переговорів, ймовірно, вже після закінчення війни. Це планета несподіваних і потужних трансформацій через руйнування до будівництва нового (відродження з попелу, подібно до птахи фенікс, найкраще описує Уран), планета незалежності. Це можна трактувати як те, що в агресора пророцтво про Україну на 2023 ріксто закінчаться гроші і ресурси на війну. Анна Карпєєва на телеканалі “Україна” розповіла про те, що Україна обов’язково переможе, проте на цьому всі біди світу не закінчаться. Це саме те, що зараз відбувається і відбуватиметься з Україною. Марс буде проходити по Сонцю, Юпітеру і Меркурію”, а це означає, що в другій половині липня може спалахнути “гаряча” війна. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. Зокрема, не цілком можливо, що Росія спробує забрати канали в Херсонській області, що дозволить їй хоча б частковою розв’язати водну проблему Криму”. Це та сила, яка змушує терпіти і перемагати навіть тоді, коли здається, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік вже зовсім немає сил; та планета, яка не дозволяє полишити свою Батьківщину, навіть якщо страшно. Після 23 жовтня, йдеться у прогнозі, у військовому плані захочеться ще більше результатів і якщо бути досить зухвалими – їх можна буде отримати, щоправда, якщо не скотитися в емоції.

Тоді як після 28 жовтня, стверджує її прогноз, військова ситуація буде конфліктною, можливі запеклі бої, бажання продавити свою лінію і навіть революційні події. З 8 по 12 квітня, за словами астролога, буде розподілення людей, тож можливі конфлікти. За словами Овчинникової, економічні та політичні проблеми затримаються в усьому світі як мінімум до 2023-2024 років. 4 квітня квадрат Місяць-Сатурн – конфлікт між суспільством і структурою, що буде далі з Україною 2023 тобто владою, нормою та правилами, які існують у світі. Ми будемо символом свободи у всьому світі. Відомо, що військові РФ зайшли в нашу країну з території Білорусі. Прогноз вона зробила не лише про війну, а й про майбутнє України, дивлячись на ситуацію з погляду астрології і карт таро, та відповідаючи на питання, які надсилали їй підписники. В астрології ми це називаємо її «зміна кармічних вузлів, що наближається». Заодно ми проаналізували інших українських езотериків, які також з’являлися в українських медіа з прогнозами щодо подій на Донбасі. Інший відомий український астролог Влад Росс рубіконовую точкою подій називає 10 березня. При цьому березень і квітень він називає місяцями смертельної небезпеки для Путіна, пише Апостроф TV. При цьому вони не жаліють нікого – ні дітей, ні пенсіонерів. Можливості віщувати майбутнє батьки знайшли у дочки в уже 5 років. Росія. Чоловіка Алли Пугачової коміка Максима Галкіна…

Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. Є ймовірність, що тиша буде недовгою і восени станеться нове загострення конфлікту. Та у грудні настане поворотний момент. Але в грудні настане поворотний момент. Водночас якщо на момент прогнозу ще не було відомо про накопичення російських військ біля наших кордонів і можливий напад, що буде далі з Україною 2023 то “езотерики” про них і не згадають. Люди входять у новий простір. Люди намагатимуться його усунути, протести стануть регулярні. Наразі Україна переживає дуже складний час – регулярні обстріли, відсутність електроенергії, тепла, світла та води. У цей час ми вже побачимо справжню картину того, що відбувається. І у квітні ми все це побачимо. Виникає питання: а що робити, коли прогнози не збулися, але треба тримати міну під час поганої гри? У наш важкий воєнний час люди шукають найменший привід для надії. Поки на посаді нинішній президент України, очікувати позитивних змін точно не варто. Цифра 3 (березень – третій місяць) у нумерології уособлює комунікацію та зв’язок (тобто сторонам вдасться домовитися до чогось конструктивного), а цифра 5 – емоційність і чуттєвість (тобто внутрішній стан лідерів буде сприяти завершенню військових дій). Втім, вона допускає, що цей прогноз можна трактувати як вказівку на дату економічної кризи, що буде далі з Україною 2023 а не самих військових дій.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime