/ 2018 / 2021 / 2022

Війна 2023: астролог попередила, які небезпеки чекають на Україну у листопаді (відео)

Bentley Mulliner Bacalar 2021

ВВП буде неминуче падати, а вплив кризи на країну і життя кожного громадянина буде неухильно зростати з кожним днем. Значення і розуміння зоряного впливу на життя допоможе уникнути помилок, побудувати і зберегти міцні відносини. Така поведінка допоможе утриматися на посаді ще якийсь час. У цей час може сформуватися певний перелом на користь України, впевнені астрологи Олексій та Ганна Суханови. Основні причини відомі. Це повна руйнація металургійних комбінатів Ілліча та ” Азовсталь ” під час штурму Маріуполя рашистами навесні 2022 р. Це найглибше річне падіння економіки за всю історію України. Війна на Донбасі закінчиться, все буде гаразд, але не для всієї України. Вирішити конфлікт на Донбасі мирним шляхом – ось єдиний спосіб повернути єдність українському народу. Кінець року. Прийдешній 2022 рік буде одним з найважчих періодів в історії України після подій на Майдані і початку війні в Донбасі. У гороскопі України Місяць у Козерозі, а отже, у країни нині триває період Саде Саті. У цей період ми переживаємо неймовірну напругу на наших кордонах з Росією. Перше, про що говорить – це про протистояння з Росією. Це зовсім не говорить про наявність у них якогось особливого дару, а скоріше, навпаки, вказує на розуміння процесів, що пророкують Україні ясновидці 2023 відбуваються і вміння робити відповідні висновки. «А що такого говорить іноземній публіці продукт, гра чи щоб там не було, що цій публіці принципово почути, але нам не варто?

Не варто надягати на свято вбрання та аксесуари фіолетового кольору. Не виключено знайомство з цікавою людиною, з яким зав’яжеться романтичний зв’язок. Не вплутуйтеся ні в які авантюри – це загрожує емоційною нестабільністю. Не виключено, що вплив Червоної планети, якраз вказує на збройне захоплення влади або відкриту конфронтацію різних політичних угруповань. Розчаровані політикою держави, українці вимагатимуть зміни влади. Сильної влади Україні Болгарська провидиця не обіцяла. Грудень 2014 (ТСН.ua): Мир в Україні настане десь у вересні, «але до цього ми маємо ще трохи поборотися». УНІАН нагадає, коли настане рік Тигра в 2022-му і в чому його зустрічати, щоб задобрити хижака. Всі ми з надією дивимося в майбутнє і чекаємо, коли настане відлига у відносинах. Вони здатні зрозуміти, як зміниться світ, якщо одна з планет змінить своє положення по відношенню до Землі, Сонця, увійде в положення ретроградності або Місяць увійде в нову фазу. Краще не вдаватися до хитрощів або маніпуляціям по відношенню до вподобаним жінкам.

При цьому астролог підкреслив, що Донбас ніколи не стане російським, і Росія ніколи не включить його до свого складу. Найкращим вибором для новорічної ночі стане плаття в колір вовни Тигра – помаранчеве або червоне. Головний колір в рік Тигра – блакитний. Колір – коричневий, зелений, блакитний або пастельний жовтий. Романтичні і загадкові Риби постануть у всій красі в сукнях пастельних кольорів: зелений, рожевий або бежевий. Романтичні і чуттєві Раки вигідно виглядатимуть в нарядах сріблястого, молочного або білого кольору. Темпераментні і владні Леви будуть блищати в новому 2022-му році, якщо виберуть для себе сукню золотого або оранжевого кольору. Вітряні і творчі Водолії відчують силу Тигра і його заступництво, якщо пророкують Україні ясновидці 2023 створять свій образ на основі суконь блакитного або синього кольору. Новий 2022 рік: чого чекати від року Тигра? У новорічну ніч вибирайте сукні коричневого або оранжевого кольору, щоб не розгнівати рішучого Тигра. Це заклало підвалини для пожвавлення економічної діяльності після першого шоку війни. Це те, що від початку березня походить від усього світу відносно нашої країни. Багато астроекспертів говорять про те, що можлива Третя світова війна. Вони тримали її у великому секреті, сподіваючись на те, володіння нею зможе переломити ситуацію на фронтах цієї кривавої війни. 8. Листопад 2018-го (Главред): «Якщо говорити про загрозу подальшої ескалації на морі або широкомасштабної війни Росії проти України, то, за моїми прогнозами, ніякої військової конфронтації не буде.

Росс показує своє повне нерозуміння військової справи, адже в 1994 році, коли росіяни спробували за дві години взяти Грозний і ввели в місто танки, не забезпечивши їм прикриття, усе закінчилося для них національною ганьбою. Фактичне падіння економічної активності у 2022 році було меншим за прогнози багатьох організацій на початку повномасштабного вторгнення, а також кращим за оцінки Національного банку, опубліковані в Інфляційному звіті за січень 2023 року. Ще навесні з’явилися перші ознаки відновлення економічної активності, яке тривало влітку та на початку осені. На жаль, www.ravepartiescorp.com влітку можливі розчарування в любові, що чекає Україну в майбутньому 2023 і навіть зрада. На Козу 2022 року впливатиме несприятлива енергія, створюючи заплутані ситуації, наприклад, при оформленні важливих документів. Є негативна енергія, яка підвищить ризик фінансових втрат. Головне, щоб ризик був заздалегідь проаналізований і враховані можливі наслідки. Тому їх пророцтва часто здаються неймовірними і нездійсненними. Тому треба дочекатися більше деталей про гру, щоб скласти повніше враження. Якщо у 2021-му людство мало на меті спинити стрімке поширення коронавірусу, то завдання наступного року – пристосуватися до нових реалій. Упертість може багато чого ускладнити наступного року. Хто робить передбачення на 2023 рік для України і кому вірити? Нумерологи – засновують свої передбачення на розшифровці певних дат, географічних координат і часу.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime