Війна 2023: астролог попередила, які небезпеки чекають на Україну у листопаді (відео)

2022 року, що буде далі з Україною 2023 проте, як відомо, Володимир Зеленський живий. На думку підприємців, цей документ має йти в пакеті із проєктом держбюджету 2022 року, який зважатиме на рекомендації Прогнозу. Ділова мова → Календарі → Народний календар → 2022 → Новий рік! Особи, народжені в рік Тигра, мають сталевими нервами і внутрішнім стрижнем. Не такі райдужні справи у знаків-антагоністів Тигра, які багато в чому суперечать йому. Не перенапружуйтеся в роботі і повсякденному житті – можливо вигоряння і зниження мотивації. Не те що б ми докладно проговорювали, як діяти, але це постійно було в мене в голові. Символом Нового 2022 року стане чорний водяний тигр. Рік Водяного Тигра стане трампліном для майбутніх звершень Мавпи. Багато рис цієї тварини властиві і людям, що народилися в рік Тигра. Обов’язково виходьте із зони комфорту – створюйте виклики собі, інакше рік просто створить умови для вашого особистісного зростання під тиском обставин непереборної сили. У вас приходить рік стрімкого зростання і в духовній, і в кар’єрній сфері – дуже актуально інвестувати в себе різними способами. Щодо перспектив розвитку подій загалом у масштабах світу, web page то всі астрологи вважають, що 2023 рік буде роком глибинних трансформацій.

Іноді Тигр буває непередбачуваним, тому в 2022 році всіх нас чекає безліч несподіваних подій. Були зруйновані долі багатьох людей, а загальна ситуація всередині країни досі страждає від відгомонів тих сумних подій. Аналогічна ситуація у хімічній промисловості. Колірна відповідність 2022 року – чорний колір. 2022 рік за китайським календарем – рік Водяного Чорного Тигра. У рік Тигра відбуваються анексії територій, тому найбільша небезпека для нашої країни – позбутися суверенітету. І саме цей факт дає астрологам надію на те, що наступний рік буде добрішим до людей, ніж попередні два. OBOZREVATEL зібрав кілька астропрогнозів пророцтво про Україну на 2023 рік те, коли завершиться війна і що чекає Україну в майбутньому 2023 чекає на нашу країну в майбутньому (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця). При цьому вона вказувала і на критичні періоди в житті країни, однак жодним чином не згадала про січень, а називала «період з кінця квітня і у травні, а також період серпня і початку жовтня». Коли 24 лютого почалися бомбардування України, я зрозумів, що потрібно щось робити та якимось чином захищати країну. 25-го листопада – дуже хороша дата для України, буде йтися про перемоги на фронтах. У зв’язку з цим, homepage у 2022 році можна сміливо міняти місце роботи, проживання і навіть країну проживання. На його характер сильно вплине середовище проживання.

Вода трохи пом’якшить норовливий характер тотема. Вода буває напористою і спокійною. Вода асоціюється з життям, а дерево зі стабільністю. Завдяки воді дерево цвіте навесні, розвивається, стає красивим влітку, а восени приносить плоди. Вода і дерево пом’якшує негативні сторони Тигрів. Головне, щоб заздалегідь були враховані всі можливі негативні наслідки. Головне, пережити жахливий квітень перед затемненнями. Отже, тема нашого матеріалу-передбачення для України на 2022 рік, пророцтва екстрасенсів і астрологів і прогнози експертів. Для України дуже важливим є продовження реформ і продовження розбудови демократичної і справедливої держави. Старт конструктивних реформ і виправлення зроблених раніше помилок. Діти, які з’являться на світ у 2022 році, будуть оптимістами. Будьте обережні з думками і вчинками в наступаючому році – він буде дуже взаємний, принесе рівно те, що ви самі транслюєте у світ. Будьте розсудливі і терплячі. У 2022 році українців чекає новий виток інфляції. Опинившись на порозі нового етапу в житті, кожна людина радий дізнатися, що чекає Україну в 2023 році ж чекає його попереду. Зі слів французької дівчини, Україну в 2022-2023 роках чекає чергове потрясіння. Україну чекає низка природних катастроф-землетрусів, ураганів і повеней. Тож на представників цього знаку чекає несподіваний прибуток, заохочення, фінансові вигоди, подарунки, нові можливості, пригоди та духовні відкриття.

Будуть вітатися нові проекти, заняття, подорожі, захоплення і т.п. Яскраві, website неординарні та енергійні люди будуть тільки вітатися ім. Символу 2022 року це абсолютно не подобається, тому він буде всіляко вас заспокоювати. Так і Тигр активно будує плани, робить все для втілення їх в життя, а потім ділитися результатами своєї праці з оточуючими абсолютно безкорисливо. Так і ви одним важливим рішенням або дією здатні досягти абсолютно нової висоти. Адже, 2022 обіцяє бути плідним і позитивним. Терези, стабільність – це ваше слово 2022 року. Від цього Тигр легко пристосовується до навколишнього світу і може ставити цілі. Представники цього знака легко налагоджують любовні зв’язки. Нова інформація легко засвоюватиметься, особливо та, яка потребує глибокого аналізу. Усі ці ігри так чи так орієнтовані на західних гравців та взагалі аудиторію по всьому світу. Це казав класик військової думки Карл фон Клаузевіц, чию теорію військові всього світу вивчають досі. Це стосується всіх сфер життя. У представників цього знака відсутні фантастичні плани, і вони максимально наближені до реальних умов життя. Починаючи з січня, багато представників знака будуть будувати плани і думати, в ту чи сторону життя вони рухаються.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime