Війна чи мир. Що чекає на Україну у квітні 2023, на думку астрологів

Читайте такожНоворічні вихідні 2022: як довго будемо відпочивати на святаЧутливим, але практичним Ракам астрологи радять зустрічати Новий рік біля водойми. При цьому, саме свято краще зустрічати в дорозі або займаючись благодійністю – це хороший спосіб “почистити карму”. Одяг допоможе вам в цьому, якщо чекає Україну в майбутньому 2023 ви купите наряд синього або блакитного відтінку. До речі, подбати про фінансове благополуччя допоможе одна дієва прикмета. До святкування 2022 року залишилося трохи більше місяця. До речі, Марс розвертатиметься в листопаді в Близнюках і ставатиме ретроградним. Для цього важливо надягати речі, куплені давно, а краще і зовсім створити образ ретро-ікони. Для Водоліїв, які перебували у шлюбі, зірки підготували дуже неоднозначну картину подій. Для того, щоб сили прибували можна займатися медитацією. Компанія для зустрічі свята може бути будь-яка, головне – відчувати повну гармонію і задоволення від того, що відбувається. Щоб такі зустрічі наносили мінімальну кількість шкоди, потрібно періодично робити енергетичну чистку. Щоб прискорити цей процес, що чекає Україну в 2023 році можна скористатися найпростішою практикою досягнення цілей. У Тельців у 2022 році очікуються деякі труднощі з мотивацією, але це не біда, бо представники даного знаку можуть сміливо скористатися п’ятьма способами впливу на підсвідомість, щоб запрограмувати себе на успіх і вирішення будь-яких проблем.

Рік Тигра виявиться для Тельців часом глобального перезавантаження. Рік стане інноваційним та активним. Друга половина року стане сприятливим відрізком для спроб стати краще, успішніше. Водна стихія сприятиме самовираженню, тому рік є сприятливим для творчих починань. Наступний рік буде сприятливим для реалізації планів. Відзначати Новий рік необхідно в колі сім’ї, причому краще зібрати разом родичів всіх поколінь. Краще зібратися вдома в колі родичів та друзів, а якщо самі хочете вирушити в гості, то приєднуйтесь тільки до невеликих компаній пам’ятайте про засоби безпеки у наш непростий час пандемії. Закінчиться рік неоднозначно. Уникайте інтрижок, якщо не хочете серйозних проблем. Бажаємо, homepage що пророкують Україні ясновидці 2023б 2022 рік неодмінно став для вас і ваших близьких яскравим, щасливим, сповненим тепла і добра. Фахівці з астрології вважають, що буде далі з Україною 2023 що вам неодмінно варто купити такий аксесуар – прозору дрібничку з тигровим принтом. У любові теж варто удвох вирішувати всі проблеми. Стрільцям варто сфокусуватися на позбавленні від шкідливих звичок, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік заважають ставати щасливими.

Не варто захоплюватись азартними іграми – прибутки навряд чи можливі, а ось втрати цілком реальні. Назвати більшість з наведених в нашому матеріалі передбачень позитивними не можна, але прийняти поради екстрасенсів і аналітиків до уваги все ж варто. У 2017 році торговельні та технологічні протистояння між Сполученими Штатами та Китайською народною республікою стали відомі громадськості, і відтоді більшість уваги було прикуто до конфлікту із Huawei – китайським лідером в галузі 5G, який виконував багато міжнародних замовлень. «Це мало статися десь іще рік тому. У Дів очікується динамічний і непередбачуваний рік. 2022 рік зажадає від Близнят і їх вчинків доцільності та обґрунтованості. Необхідно переборювати себе, щоб працювати дещо довше, ніж хочеться, і це зажадає багато сил. Найголовніший заповіт свята – не допустіть наявності алкоголю, інакше Тигр обрушить на вас нещастя на весь майбутній рік. Водночас Тигр – це знак із чоловічою енергією Ян. Він – потужний, яскравий, наполегливий. Водночас він вважається відданим і вірним звіром, тому від 2022 можна чекати домашнього затишку, кохання, спокою та порозуміння. Не треба, склавши лапки, чекати смерті Путіна і втечі окупантів з України, https://happynewyearquotes.info/%d1%89%d0%be-%d1%87%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d1%94-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%83-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%ba%d1%83-%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80-2 бо так сказали зірки. Скажіть, на що нам чекати найближчим часом? Левам 2022 рік принесе безліч неприємних зустрічей з негативними людьми. Консервативний Телець в Новий рік повинен відкрити в собі сутність хижака, для цього ідеально підійде одяг або аксесуари з хутра, шкіри, вовни.

Використовуйте різні прикраси та аксесуари в повсякденному житті, саме цих чотирьох кольорів. Так Тигр зрозуміє, що ви не збираєтеся з ним конкурувати. Так ви будете притягувати до себе позитивну енергію, а космос подарує вам бажане в новому році. Прийшов час перестати приймати бажане за дійсне. Під час сервірування столу краще уникати леопардових або зміїних принтів. Чого точно слід уникати Рибам у сфері любові, так це критики на адресу другої половинки. Це проявиться в сфері особистого життя – шанувальників буде багато, а шанси налагодити особисте життя зростуть в рази. Ми думаємо, що суворі реалії сучасного життя в багатоповерхівках дозволяють знайти компроміс і уявити, що ванна з піною – це, свого роду, теж водойма. Дуже важливо, на думку астрологів, дивитися на життя через призму оптимізму. Його унікальні традиції будуть цікаві українському народу, а деякі з них можна перейняти для залучення щастя та достатку в своє життя. Водоліям не можна звалювати на себе забагато проблем і обов’язків, інакше люди можуть почати цим користуватися.

  • April 18, 2023