Війна РФ проти України: прогнози міжнародних експертів на 2023 рік

Мольфар з Буковини розповів, коли закінчиться війна (відео) - Вільний Подих

Тим часом весна 2023 року, найімовірніше, принесе Україні успіхи в наступальних операціях і поверненні територій. До влади в Україні прийде сильний лідер, який принесе країні стабільність і процвітання. За однією з версій, Вангелія передрікла, що на Україну чекають важкі часи, але все зміниться, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік коли до влади прийде жінка. За словами представника Міністерства оборони США, бригадного генерала Пета Райдера, навесні та влітку на українській лінії фронту точитимуться важкі бої. Протягом грудня спостерігалася від- носна стабілізація лінії фронту або ж радше оперативна пауза з маловагомими тактич- ними змінами на окремих ділянках. Відомий карпатський мольфар Василь Юращук зробив прогноз на 2023 рік. Тож карпатський мольфар Василь Гундяк в інтерв’ю YouTube-каналу “Гуцулендія” розповів, чи дійсно це так. Про це вона заявила під час інтерв’ю YouTube-каналу FEDOR TV. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.… Про це розповіла астрологиня Христина Анютіна-Васильченко для Фактів ICTV. Ось цей сюжет ICTV про містичну дату 22.02.2022 вийшов незадовго до початку війни росїї з Україною.

Портал:Війна/Цей день у військовій історії/11 листопада - Вікіпедія УНІАН розповість, що говорила Ванга про Україну і чи бачила вона дату закінчення війни. Вважається, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року Ванга зробила пророцтва про Третю світову війну, але подробиці цих пророцтв маловідомі і не перевірені. Сполучені Штати будуть залучені у велику війну, яка призведе до загибелі багатьох людей. Вона також передбачила, що війна буде “жахливою” і призведе до загибелі мільйонів людей. Піднесення Гітлера і нацистської партії призведе до руйнівної світової війни, website внаслідок якої загинуть мільйони людей. Між Росією та Україною почнеться велика війна, яка призведе до загибелі багатьох людей. У 1938 році, коли фактично почалася Друга світова війна, web site Гітлер анексував Австрію та Судетську область (у Чехії). Згідно з деякими джерелами, ionetv.net Ванга заявила, що третя світова війна почнеться в листопаді 2010 року, і що вона буде викликана конфліктом на Близькому Сході. У 12 років Ванга потрапила в піщану бурю, а смерч забрав її на кілька кілометрів від будинку. Дівчинці потрібна була операція, але сума була занадто велика, тому через 4 роки Ванга осліпла остаточно.

В Біблії сказано, що давно Бог потопом карав, а тепер вогнем”, – видала екстрасенси про Україну 2023роцтво судного дня росії мольфарка Олена. 77-річний Лула да Сілва переміг на виборах у жовтні та першого дня 2023 року був приведений до присяги. За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, її фінал можливий уже навесні чи влітку 2023 року. За підсумками 2022 року ВВП України скоротиться щонайменше на третину. За підсумками 2022 року економіка України скоротиться майже на третину. За його словами, у нових російських політиків буде новий курс: говоритимуть про зупинку бойових дій, свіжі екстрасенси про Україну 2023 мир. До травня чудовий період для нових починань, кохання, проектів, творчості. У Національній академії наук України прогнозують зростання нових випадків коронавірусної хвороби за добу на початку вересня. Світовий банк у вівторок, 11 січня, оприлюднив свіжий огляд “Перспективи світової економіки” (Global Economic Prospects, GEP), у якому ріст ВВП України в 2021 році оцінюється у 3… Такий прогноз сьогодні оприлюднив Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Національний банк прогнозує, що підвищення цін на електроенергію, яке очікується вже кілька місяців, буде не останнім.

Він говорив про загрозу «незалежності» Росії. Він переконаний, що проміжну перемогу над ворогом Україна отримає у кінці квітня – на початку травня. Україна може розраховувати на військову перемогу над РФ. У квітні перемогу у другому турі виборів здобув чинний президент Емманюель Макрон із результатом 58,55%. Це перші вибори, на яких чинного президента переобрали на другий президентський строк за останні 20 років. За словами полковника Лейтона, російський президент намагатиметься «завести цю війну у глухий кут». За його словами, навесні на Україну чекають хороші новини. За її словами, у 2023 році ще зарано розраховувати на закінчення повномасштабної війни, тому що на це вказують декілька планетарних положень. За даними ресурсу Worldometer, у світі у 2022 році від коронавірусу померло 1,2 млн осіб. Згідно з даними Бюро трудової статистики, у листопаді 2022 року ціни у США зросли на 7,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загалом у 2022 році було продано 816 тис. 65% – продажі електромобілів у США перевищать 600 тисяч порівняно з 330 тис.

  • April 19, 2023
Available for Amazon Prime