Війна на сході України

В одній він говорить про червень 2023, в іншій – що усе має вирішитися до серпня. На щастя, планета Уран залишається з Тельцем, а це говорить про те, що Україна збереже свою незалежність. Ті, хто на Заході турбуються про те, що станеться, якщо російська влада, залишившись з одним Кримом, виглядатиме ураженою, і на цій підставі закликають Київ до компромісу, могли б помітити, що Москва, як і раніше, поводиться так, ніби їй є що завойовувати. А тепер порахуйте, якщо у звичайну машину завантажити 10 людей, якщо, не дай Бог, щось з ними станеться, кожній сім’ї держава має заплатити 15 мільйонів гривень, то це вже 150 мільйонів. Росія тепер має захищати довгий фронт та значну окуповану територію. Росіяни самі стикаються з багатьма труднощами, витративши масу обладнання та запасів, а також втративши значну кількість військ запрогнози екстрасенсів для України на 2023 рік обмеженої вигоди. Наступ з’єднаних російсько-терористичних військ у січні-лютому 2015 року призвів до захоплення міста Дебальцеве. Горлівку й інші міста Донеччини та Луганщини. Зокрема, 7 серпня 2019 року вбито 4 українські військовики біля Павлополя. Станом на серпень 2019 року бойові дії тривали. Станом на серпень 2017 року відбувалися постійні локальні бої, які дещо стихли перед початком навчального року.

Акції часто переростали у сутички з проукраїнськими мітингами, що відбувалися в містах у той же час під українськими прапорами і з проєвропейськими гаслами та на підтримку територіальної цілісності України. 11 липня 2014 року на фоні загрози повного блокування кордону українськими силами російські регулярні війська почали брати участь у війні, завдавши зі своєї території нищівного ракетного удару українським формуванням під Зеленопіллям – селом за кілька кілометрів від російсько-українського кордону. Українці не можуть чекати надто довго, але вони не захочуть атакувати російські опорні пункти, доки не будуть готові. Бойові дії війни на Донбасі почалися із захоплення 12 квітня 2014 року російськими загонами, керованими офіцерами спецслужб РФ, українських міст – Слов’янська, Краматорська і Дружківки, де захопленою у відділках МВС зброєю російські диверсанти озброїли місцевих колаборантів і прийняли до своїх лав. 12 червня почалося постачання важкої бронетехніки з РФ: до Сніжного прибула колопрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів танків, а через Луганськ пройшла колона систем залпового вогню «Град», які наступного дня вперше застосували у війні на Донбасі – 13 червня російські бойовики обстріляли український блокпост під Добропіллям.

Проросійські бойовики на запропоновані умови не пристали і припинення вогню не підтримали. Прозорі поділилися своїми думками щодо припинення бойових дій у нашій країні. Посередники, такі як Червоний Хрест, брали участь у припиненні бойових дій у Маріуполі. У виступах брали участь як місцеві жителі, так і привезені з Росії активісти. 20 червня 2014 року новообраний Президент України Петро Порошенко оголосив про початок десятиденного одностороннього припинення вогню, пообіцявши амністію і звільнення від кримінального переслідування всім, хто складе зброю, створення спільних підрозділів МВС передбачення для України на 2023 рік забезпечення громадського порядку, децентралізацію, узгодження голів обласних адміністрацій із представниками Донбасу, дострокові місцеві та парламентські вибори. 2 червня 2014 року біля штабу проросійських бойовиків, що розміщувався в Луганській ОДА, сталася серія вибухів, від яких загинули і мирні жителі. Після серії невдалих великих боїв на початку травня 2014 року під Слов’янськом, де українські сили втратили 2 бойові гелікоптери Мі-24 від вогню російських ПЗРК, а також кількох засідок, керівництво АТО ухвалило рішення поступово оточувати Слов’янськ, відрізаючи гарнізон проросійських бойовиків від постачання зброї з Росії.

Після закінчення 10 днів одностороннього припинення вогню українські сили завершили оточення Слов’янська, змусивши угруповання російських бойовиків 5 липня відступити до Донецька. Перекинуті у район Слов’янська та Краматорська спецпідрозділи СБУ і Збройних сил України прийняли перший бій зранку 13 квітня у Семенівці, передмісті Слов’янська, потрапивши у засідку проросійських бойовиків, у якій загинув капітан СБУ «Альфа». Війна на сході України, або війна на Донбасі – етап російсько-української війни, що чекає на Україну в 2023 році передбачення розпочатий російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію української частини Донбасу після захоплення Російською Федерацією Криму, серії проросійських виступів в Україні і проголошення «державних суверенітетів» ДНР і ЛНР. За географічним масштабом був локальним і охоплював частини Донецької і Луганської областей України. Відтоді вся лінія українських формувань біля кордону – від Луганської області до узбережжя Азовського моря – впродовж липня-серпня 2014 року перебувала під систематичними артилерійськими обстрілами з території РФ, на які українські формування не відповідали. 10-11 серпня 2014 року артилерійські обстріли з російської території, що чекає на Україну в 2023 році передбачення до того тривали вже майже місяць, посилилися в районі с.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime