Війна в Україні вважалася малоймовірною: як справдилися прогнози букмекерів на 2023 рік

July 2015, in the Central Anatolian city of Konya was this photograph taken of two girls running wildly in one of the small urban parks dotting the city.

З огляду на чисельність і наявність ресурсів в розпорядженні ЗС РФ, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік викликає сумнів сама можливість усунути її повністю. Таке планування має передбачати, перш за все, наявність необхідного комплекту військ. Таким чином, з початку широкомасштабної агресії засоби ураження Збройних Сил України мають досяжність майже в 20 разів меншу, ніж має противник. І справді, Крим був і залишається основою для ліній комунікацій на південному стратегічному фланзі російської агресії. Переконливим прикладом правильності такого підходу в поточному році є успішні зусилля ЗС України з фізичного перенесення бойових дій на тимчасово окуповану територію АР Крим. Припустімо, ЗС України досягли повного успіху в кампанії 2023 року та оволоділи півостровом Крим. За умови, якщо таким центром тяжіння визначати контроль над півостровом Крим, логічно припустити планування на 2023 рік операції або серії операцій з оволодіння півостровом. Окремі аналітики схиляються до думки, що саме контроль над територією півострова Крим є центром тяжіння для російських сил у цій війні. Нескладно прийти до висновку, що основою такого багатообіцяючого успіху на Півдні і, певною мірою, на Сході, в територіальному сенсі, є надійна оборона і збереження контролю над тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. Східноукраїнська федерація не буде підпорядковуватися Києву та де-факто стане частиною Російської імперії, Крим же стане українською Чечнею.

Росія стане наддержавою і відіграватиме важливу роль у світових подіях. “Саме 22 березня стане переломною точкою у повномасштабному вторгненні. У перекладі на мову військової практики це означає, що ЗС України, в кращому випадку, можуть завдавати удари застарілими засобами ураження лише на глибину оперативного тилу противника. Але, в будь-якому випадку, за наявності політичної волі, завчасного і продуманого планування, із використанням виробничої бази і запасів свіжі екстрасенси про Україну 2023відних країн світу, створення і оснащення належним чином такого роду угруповання у складі ЗС України є абсолютно реальним. Обговорення повинно вестись стосовно створення або нарощування спроможностей, а не виключно про кількість озброєння і обладнання передбачення для України на 2023 рік бригад, що плануються до переоснащення. В обстановці, що складається, зазначене може бути зроблене виключно шляхом заміни основних зразків озброєння вже існуючих бригад на сучасні, які надаються партнерами України. У мольфара запитали, чи буде у 2023 році перемога України у розв’язаній Росією кривавій війні. Ще 14-го року всі згадали про мольфара Нечая, бо він називав схід зоною ризику, бачив загрозу з боку Донбасу, але тоді навіть говорили про те, що загрозу для України можуть нести Румунія чи Польща. Має бути застосовано комплексний підхід до переоснащення артилерії, ракетних військ, тактичної авіації і Військово-морських сил ЗС України та інших складових їх могутності. Окремо слід виділяти необхідність отримання від партнерів додаткової кількості ракет і боєприпасів, артилерійських систем, ракетних комплексів, засобів РЕБ тощо.

6 років тому вбили Павла Шеремета. Що він писав про війну, росіян та ... Водночас, ніщо не може суттєво завадити болісному, але цілком реальному перебазуванню Чорноморського флоту до військово-морської бази Новоросійськ на східному узбережжі Чорного моря і військова присутність агресора в регіоні буде збережена разом із загрозою ракетних ударів. В той час як противник здатний безкарно завдавати точкових ударів по цілях на всю глибину території країни. До серпня 2014 року українські сили розділили контрольовані проросійськими угрупованнями території на кілька ізольованих анклавів. Російські окупанти хочуть захопити наші території та наживатися на них. І якщо з чисельністю персоналу ситуація, ймовірно, буде виглядати достатньо непогано пророцтво для України 2023 ЗС України, то стосовно важкого озброєння і боєприпасів такого сказати ніяк не можна. Однак при зверненні до ситуації, в якій, ймовірно, знаходитимуться Збройні Сили України в 2023 році, все видається вже не настільки однозначним. Однак сьогодні вже вважається, що справжнім може бути лише добрий мольфар, тобто білий. Однак існують “надзвичайні ризики” для програми, кажуть в МВФ. Щодо легалізації короткоствола, думаю, що у цьому є і необхідність, і ризики. Найбільш показовим її втіленням є різниця в граничній досяжності засобів ураження. Особливо гостро це відчувається через нестачу засобів вогневого ураження та ППО. РФ втрачає базу для Чорноморського флоту, аеродромну мережу, значну кількість запасів матеріальних засобів і, найімовірніше, значну кількість особового складу і техніки.

Територія півострова дозволяє розміщення значних угруповань військ та запасів матеріальних засобів. Втрата значної кількості запасів матеріальних засобів для ЗС РФ матиме лише тимчасовий ефект. Головною особливістю військового протистояння з ЗС РФ є навіть не суттєва відмінність в чисельності сил і засобів сторін на користь росіян, і навіть не значні просторові показники стратегічної операції проти України. Єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗС України протягом кампанії 2023 року декількох послідовних, а в ідеальному випадку – одночасних контрударів. Якщо розглядати кампанію 2023 року як переломну, то для розгляду нам необхідно повернутися до визначення центру тяжіння для РФ у цій війні. Але й окреслений підхід до визначення завдань воєнної кампанії 2023 року прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік ЗС України здається занадто одностороннім. На територію України він прибув на початку квітня 2015 року у складі другого загону третьої гвардійської бригади спеціального призначення. Відомо, що того дня під Сніжним було підбито щонайменше два Т-72 – один з них було знищено танковим тараном лейтенанта 30-ї бригади Абрамовича.

  • April 18, 2023