Верховна Рада України

Так что это не одно и то же. Получается, что даже в условиях дефицита медицинских работников в удаленных районах, более привлекательные условия оплаты труда для фельдшеров не создаются. Вывод из всего этого один: ни фактического, ни юридического основания для приостановления деятельности, а тем более запрета КПУ не было. Сьогодні йдеться про оправдання Компартії України, правонаступницею якої нинішня КПУ оголосила себе на червневому з’їзді. Сьогодні називались такі цифри: до мінімального запасу для проведення сільськогосподарських робіт не вистачав 55 тисяч тонн бензину. Сьогодні в Києві квартира продається в середньому за 6-9 тисяч карбованців. За час, що минув, емісія становить 144 трильйони карбованців. Хочу сказати, що підтримую ваші пропозиції про підняття рівня мінімальної зарплати до 900 карбованців, а пенсії – до 800 карбованців. А скільки карбованців – хто порахував? Но это в порядке вступления. Оплески/. Но абсолютное большинство членов партии – это были лучшие люди, это были передовики производства, это люди, которые верили в эту идею, это люди, которые освобождали Украину /вот 50-летие освобождения будем отмечать/. И комиссия Гайсинского не имела никаких оснований обвинять Компартию Украины, ибо все документы, собранные в том альтернативном сборнике, подписанном Юхновским, свидетельствуют только об одном – о заботе Центрального Комитета Коммунистической партии Украины, местных партийных комитетов и советских органов об укреплении порядка, дисциплины в рамках Конституции и законов страны.

По Конституции Президиум Верховного Совета Украины не имел и не имеет права приостанавливать или упразднять деятельность Коммунистической партии. И когда сегодня обвиняют коммунистов во всех грехах, то не следует забывать, что под лозунгами Коммунистической партии народ почему-то на протяжении десятилетий от худшей жизни шел к лучшей. Вот сегодня Леонид Макарович, зачитал, что у нас есть партия одна, партия вторая, партия третья, партия четвертая, партия пятая. Однако сегодня за перевод берут от 3 до 10 процентов. А их сегодня просто нет. Судіть мене за тридцять третій рік /Оплески/, судіть мене за тридцять сьомий рік, судіть мене як секретаря райкому партії за те, що бюро райкому партії, яке я очолював, слідкувало за тим, щоб у кожної вдови було виорано город, було завезено паливо, щоб у кожному магазині були сіль, олія, цукор – всі товари першої необхідності. Можна було б, звичайно, це протокольно записати, але протокольні рішення завжди губляться, тому просив би записати в постанові про те, щоб до 15 травня заслухати звіт Міністерства соціального забезпечення.

Це те, про що ми вранці говорили. Це її право. Я взагалі-то вітав би, якби більшість груп дивилася, які треба обговорювати питання, а які не треба обговорювати. Я так зрозумів депутатів, що не треба ніякого обговорення. Настрій у депутатів, я бачу, весняний, аграрники просять слова у зв’язку з весною. Хочу запитати вас, чи коректно обманювати весь народ, обманювати всіх депутатів, які тут сидять? Тепер щодо готівки. Хочу сказати, що у нас в обігу знаходиться 64 мільярди купонів. Звіт та узагальнені висновки щодо роботи комісії подати на розгляд Комісії з питань законності і правової політики Верховної Ради і лише після того вносити їх на остаточний розгляд Верховної Ради. Пізніше можна буде розглянути окремо питання щодо повноважень комісії, щодо її конкретної роботи. Ми хотіли накласти мораторій на політичні питання – так, як це пропонував Президент. Ми тоді прийняли за основу який проект? Ми вам можемо надати можливість виступити, і тоді ви висловите свою думку. З одного боку, наводяться докази того, що рішення, яке прийняла Верховна Рада, відповідає Конституції і є законом.

З другого боку, наводяться аргументи, що такі рішення є неконституційними і незаконними. Адже промисловики, я знав, homepage не проголосують за рішення щодо обмеження фонду споживання. ЛАНОВОЙ В.Т. З моменту прийняття рішення про підвищення мінімальної заробітної плати та інших виплат. Вынося вопрос о восстановлении законности и справедливости, мы исходим из того, что закон действительно должен быть законом. По политическим мотивам уволен директор Львовского техникума промавтоматики Каминский – только за то, что был делегатом ХХVІІІ съезда Компартии Украины. Організація касових розстрілів української інтелігенції в 30-х роках. Організація масових розстрілів військовополонених у 1918-1920 роках. Організація й активне впровадження червоного терору в 1918-1924 роках. Розв’язання й активне провадження війни в Західній Україні в 1939 році. Одним із пункти цього звернення є прохання направити комісію Верховної Ради до Кривого Рога, щоб проаналізувати весь клубок проблем. Одним словом, потрібно, мабуть, ще кілька місяців, аби всі ці документи почали діяти. Прошу зареєструватися. /Шум у залі/. Я прошу ще раз зареєструватися.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime