А що буде потім?

animals

Чому не треба публічно під час війни робити фактчекінг заяв і публікацій силових відомств і спецслужб? Чому не треба публічно і непублічно сумніватись у рішеннях та поінформованості ЗСУ? Чому під час війни не можна публічно говорити чи писати свіжі екстрасенси про Україну 2023 те, що Україна веде з кимось перемовини про постачання військової техніки, зброї, амуніції і чого завгодно пророцтво для України 2023 ЗСУ? Ще два десятки років тому знаменита провидиця розповіла світу про те, що військова стратегія зазнає величезних змін. Тому що в десятки разів збільшується ймовірність знищення об’єкта ворогом. Тому що ЗСУ найбільш поінформовані про ситуацію на фронті. Додамо, нещодавно головний радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров висловив думку, що війна Росії проти України може тривати ще щонайменше один рік. Джонс також висловив сподівання, що війна в Україні закінчиться у 2023 році, але не виключив, що вона може затягнутися. Військовий експерт Кирило Данильченко заявив, що ракетний терор РФ продовжиться у 2023 році. При цьому керівник ГУР МО Кирило Буданов заявляв, що саме цей рік може стати для України переможним. Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов упевнений, що вже до літа українські захисники зможуть вийти на кордони 1991 року.

Член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін пояснив, що найближчі тижні визначать подальший характер війни проти України, це дасть зрозуміти, скільки вона триватиме. Про це в ефірі Радіо НВ сказав військовий експерт Сергій Грабський. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням заяву Моравецького в ефірі телеканалу NBC News. Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram. Однак астрологиня упевнена, що повноцінна перемога України 2023 року ще не настане. Він додав, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року що активні бойові дії можуть продовжуватися ще й на Донбасі протягом 2023 року. В інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз” він розповів, що влітку мають припинитися обстріли, а бойові дії суттєво звузяться. Екстрасенс Роман Шептицький склав прогноз для України і розповів, скільки ще триватимуть активні бойові дії в нашій країні. Про це розповів Орест Стафійчук – наймолодший мольфар України. Про це він розповів під час інтерв’ю “РБК Україна”. Колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал у відставці Джеймс Джонс впевнений, що у 2023 році РФ не чекає нічого доброго, якщо Україна отримуватиме необхідну військову допомогу: удари українських військ стануть більш дальніми. Ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко також припустив, що звільнення України відбудеться весною.

  1. Згідно з законом, чисельність Збройних сил 261 тисяча, pendantquetulaimes.com з яких військових – 215 тисяч. Зеленський наголосив, що “успіхи наших військових на полі бою справді вагомі. Історично значущі. Але ще недостатні, щоб очистити нашу землю від окупантів. Будемо бити їх більше”. Ми просто спостерігаємо за тим, що відбувається на фронті, на полі бою. Так само з військовими – відбувається підміна понять, вони вважають, що всі вдячні, значить і можна все. Нострадамус описує це так: “Так високо підніметься бушель пшениці, що людина буде їсти свого ближнього”. Найсерйозніша небезпека нависла над Запоріжжям, Дніпром, Полтавою, Сумами та найближчими до них містами. Хороші результати спостерігаються під Києвом, Харковом, Сумами та Черніговом – там уже активну фазу майже завершено. В інтерв’ю YouTube-каналу “Мій світ” вона розповіла, що фінішна пряма у війні буде після новин про деокупацію територій Донецької та Луганської областей. «Один народ, свій став ворогом між собою і це третя сторона зробила» – передбачив Нечай в своєму останньому інтерв’ю в 2009 році. Однак за стіл переговорів ні президент Володимир Зеленський, ні український народ, з росіянами не сідатиме.

    І вже ніколи стосунки з росіянами не будуть такими, як раніше, казав мольфар. Карпатський мольфар Василь Юращук припускає, що війна в Україні триватиме ще як мінімум два роки. Близько 15 років тому останній карпатський мольфар Михайло Нечай передбачив, що Україна буде розділена і в цьому їй допоможе т.зв. У щоденнику діда Гошка, який записував слова Ванги, йдеться про те, що в майбутньому Україна стане головною в союзі п’яти країн. Що стосується росіян, то в них важливу роль відіграє те, наскільки швидко вони зберуть резерв, який сьогодні готують в Муліно. Часто більше значення має те, хто трактує пророцтва, ніж те, що у пророцтвах написано. За його прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівом, це має відбутися в середині лютого 2023 року. Загалом найнебезпечніші дні цієї зими орієнтовно 20, 28-29 січня, 5-15 лютого. В мене є іноді бажання випити алкоголь, проте вже, може, місяць чи півтора я взагалі не вживаю, три дні назад випив трохи пива, але це було зовсім трохи. Молодий російський екстрасенс взагалі пророчить Україні з 2015 року повний Апокаліпсис, тому що вона перестане «дружити» з «братньою» Росією. Говорили про давні традиції та вірування, не оминули й тему війни в Україні та подальшої долі росії, пишуть Версії.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime