А що буде потім?

Безпекова ситуація щодня змінюється, тому керівники військових адміністрацій будуть враховувати кількість обстрілів, повітряних тривог, відстань від фронту, наявність укриттів у закладах освіти та інші безпекові питання. Що враховується: кількість обстрілів, повітряних тривог, відстань від лінії фронту? Що чекає Коней за гороскопом? Що робити в ситуації, коли будинок вчителя зруйнований? Але необхідно розглядати у кожному випадку, чи безпечний той населений пункт, де пророцтво про Україну на 2023 рікживав учитель, чи є куди йому повертатися, вцілів його будинок чи квартира. Але на шляху до поставлених цілей доведеться подолати чимало випробувань. Але віцепрем`єр Ірина Верещук вже наголосила, що виселення ВПО з закладів освіти без надання альтернативного місця тимчасового проживання є неприпустимим. Також, Діви можуть задуматися про зміну місця проживання. Ракам рік буде сприятливий для того, щоб зважитися на зміни, змінити місце проживання та здійснити подорожі до нових місць. У рік Водного Тигра представники цього знаку зможуть знайти нову, добре оплачувану роботу. Наступний 2022 рік буде перебувати під заступництвом Чорного Водяного Тигра і вже 1 лютого він змінить свого попередника – Металевого Бика.

Для багатьох рік Водяного Тигра стане переломним моментом у їхньому житті. За словами астрологів, рік Водяного Тигра принесе із собою яскраві емоції, нові знайомства, несподівані зустрічі та масу перспектив представникам цього знаку. Представники цього знака можуть освоювати нові професії, ставити перед собою складні завдання, розраховувати на підвищення, планувати дитину. Але в будь-якому разі до нового навчального року треба готуватися, планувати виконання освітніх програм та готуватися, щоб допомогти дітям компенсувати освітні втрати – і через пандемію, і через війну. З іншого боку, треба бути обережним людям, які заробляють нечесним шляхом чи пов’язані із фінансовими махінаціями. Протягом року Близнюкам не варто впадати в ілюзії, треба вирішувати свої проблеми здорово та раціонально – радять астрологи. Щоб мінімізувати кількість негараздів, астрологи радять Близнюкам менше ризикувати. Хоча Діви не люблять ризикувати. Також сприятливим рік буде Овнів, Раків та Козерогів. В астрології є таке поняття як “особистий новий рік”. 2023 рік для нашої країни. Для деяких знаків наступний рік може виявитися доленосним, він принесе значні зміни.

Для представників цього знака наступний рік – рік нових можливостей та перспектив практично у всіх сферах життя. У 2022 році Овнів чекає гармонія у всіх сферах життя. Представників цього знаку чекає вирішальний рік, коли багато що може змінитися. Представників цього знаку у 2022 році чекає чергування спокійних та інтенсивних періодів перебігу життя. Про те, що буде далі з Україною 2023 чекає на українців у 2018 році розповіли відомі українські астрологи, нумерологи та таролог, передають Вести. Чи є у вас інформація про те, як триває пророцтво про Україну на 2023 рікцес їхнього виселення, куди і чи реально встигнути привести ті школи у порядок, щоб вони змогли прийняти дітей? Знак зодіаку Рак вказує на те, що цього року ви маєте багато можливостей для фінансової кар’єри. Знак зодіаку Близнюки – справжні мислителі, філософи, потребують змін і схильні до непостійності, коли йому нудно. Також, наступного року Близнюки мають шанс на виконання найзаповітніших бажань. Також, що буде далі з Україною 2023 фахівці обіцяють Тільцям важливе кохання у першій половині року. В особистому житті фахівці обіцяють знайомство з людиною, яка вплине на життя Терезів. Крім того, у 2022 році астрологи обіцяють Ракам успіх не лише в особистому житті, а й у роботі. Ваші відносини з дорогими рідними і справи на роботі будуть на межі провалу, так що не ризикуйте ще більше. Покажіть власну амбіційність на роботі.

Козерогів у 2022 році очікують серйозні зміни. Зірки закликають Козерогів приділити увагу своїй зовнішності. Астрологи рекомендують приділити саморозвитку максимум уваги. Фахівці рекомендують Скорпіонам уникати песимістичного погляду на речі. За словами астрологів, Скорпіонам у 2022 році потрібно буде багато працювати, щоб досягти бажаного. За словами астрологів, що буде далі з Україною 2023 Козерогам на початку року слід дати собі час на роздуми та відпочинок, щоб потім на повну силу взятися за реалізацію намічених планів. За словами астрологів, зірки періодично підкидатимуть Терезам доленосні зустрічі та вдалі збіги обставин. В залежності від обставин вона може перетворитися на пар, лід, сніг. Також нація та уряд мають вирішити проблему залежності України від російської нафти та газу (Нептун управитель 12 дому). Також не варто забувати про зовнішній вигляд: що буде далі з Україною 2023 стрижці, манікюр, педикюр і ін. Утім, розраховувати на остаточний спокій не варто. Утім, мати на увазі, що деякі з передбачень уже ніколи не справдяться. З іншого боку, сили долі, Провидіння: Петра Порошенка, при всіх його достоїнствах, просто любить Фортуна, оскільки всі збіги доленосних обставин, незворотні втрати, трагічні події на рівні великих колективів дивним чином сприяють здійсненню мети української державності. Коли 24 лютого почалися бомбардування України, я зрозумів, що чекає Україну в майбутньому 2023 потрібно щось робити та якимось чином захищати країну.

  • April 18, 2023