/ 2022

А що буде потім?

Thanksgiving 2022 2022 art bird design draw fifma happy holiday holiday illustration inspiration pastel color pumpkin star thanks thanksgiving turkey ukraine

На думку болгарської ясновидиці, цей день стане своєрідною точкою відліку, після якої стартує перехідний період. На думку ясновидиці, на фронті очікується вирішальна битва. Екстрасенс та шаманка Сейраш назвала березень-квітнь “пекельним” для України: загострення на фронті і зміни в політичному житті України. Екстрасенс Роман Шептицький запевнив, що “у березні буде судний день для ворога”, і назвав переломними датами 2-3 і 23 березня. Екстрасенс Сергій Шевцов-Ланг у кровопролиттях винить іншу планету – Уран, яка зараз перебуває в агресивній стадії і виходити з неї поки що не збирається. Так, одеський астролог Влад Росс у всіх бідах України звинувачує планету Марс. Той самий Росс ще 2017 екстрасенси про Україну 2023рокував, що путін піде з посади. Україна їх відвоює чи Росія наново піде у наступ? За його підрахунками виходить, що досить скоро Україна отримає необхідну допомогу, що зміцнить її становище. За його прогнозом, це має відбутися в середині лютого. Також за його прогнозом, у листопаді військова агресія Росії посилиться, найнебезпечніший період – з 7 до 11 числа. Також у багатьох країнах, за її словами, буде спостерігатися нестача питної води. ’язневі будуть тільки хліб давати, свіжі екстрасенси про Україну 2023 води давати не будуть.

Відомо, що церква застерігає віруючих від походів до екстрасенсів, sendhwapublicschool.com ворожок, чаклунів та від читання гороскопів і пророцтв. Відомо, що Джон Кеннеді був застрелений снайпером під час візиту в Даллас. На його думку, майбутнє сьогоднішньої України – «Борисфена» -французький провидець описав лише у двох катренах: перша згадка стосується аварії на Чонобильській АЕС в 1986 році, друга – долі України в 23-му столітті, коли на українських теренах виникне нова світова релігія, формування якої розпочате в 998 році – як відомо, час хрещення Русі. Президент Зеленський назвав наступні півроку вирішальними, які вимагатимуть більше зусиль, ніж за минулий час. Астроном Карл Саган у книзі “Світ, охоплений демонами” 1995 року написав, що огрядний акушер, https://thepoliticus.com/%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d1%94%d0%bc-%d0%b4%d0%be-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bd%d1%8f-%d0%b0%d0%b1%d0%be-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5%d0%bc%d0%be-%d0%b0%d0%b1%d0%be-%d0%b1%d1%83/ який стоїть поруч із породіллею, чинить на немовля більше сили тяжіння, ніж уся планета Юпітер. Світовий банк знизив прогноз зростання глобальної економіки впродовж 2022 року до 4,1%.Це на 0,2% менше, trenirajsamajom.rs ніж у попередньому звіті, оприлюдненому у червні минулого року. У 2022 році проект Гуцулендія відвідав кількох мольфарів у Карпатах. Саме пророцтва карпатських мольфарів у народі ще здавна вважаються найсильнішими.

Саме так описав Нострадамус події, які зараз вже не здаються такими божевільними. Мішель де Нострадам (більш відомий як Нострадамус) був знаменитим астрологом, алхіміком і провісником. Що стосується передбачень долі Януковича чи Путіна, то етика не дозволяє екстрасенсам вказувати, коли і як хто помре… Оскільки ці причини лежать в основі режиму Путіна, їх неможливо вирішити жодним зовнішнім «умиротворенням» агресора. Оскільки цей прогноз вважають таким, що стосується саме 2023 року, є вірогідність, що “приберуть” главу кремля вже скоро. На питання, чи закінчиться війна 2023 року, він відповів: “Ще буде два роки… Росію, на його думку, чекають економічні проблеми уже в 2015 році, а через два роки територія Росії почне розпадатися. І він справді знав, що державу чекають дуже тяжкі часи, і про це згадувала навіть його дружина. Про дзеркальну дату 22.02.2022 згадувала і знаменита провидиця Ванга. Ванга теж давала передбачення, які збуваються саме зараз. Баба Ванга прославилася на весь світ даром передбачення, який їй приписували. Маленька Ванга рано втратила матір, батько пішов на фронт, а після повернення відразу одружився, але з мачухою у дівчинки відносини не склалися.

esperienze expo milano Цікаво, але про якусь нову світову «білу» релігію говорила й Ванга. Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від “жовтих людей”. Ще інші поспішають, бо господарство не ведеться: корови не дояться, свині не годуються, гине птаство. Сталося це через регулярні обстріли, окупацію та відсутність умов для життя у багатьох українців. І продовжує навішувати локшину на вуха довірливих українців. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей. На підтвердження цієї теорії її прибічники згадують інше пророцтво для України 2023 Ванги про катастрофу, яка на пів року приховає від людей сонце. Це такий збіг обставин на небі, що сонце дасть 21 і 22 грудня. Таким чином, мова може йти про 22 лютого або 22 грудня 2022 року. Нагадаємо, Російська Федерація почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Минає рік від того дня, коли росія вчинила повномасштабне вторгнення в Україну. Каже, ця кровопролитна війна почалася, бо на росії люди вже давно відкинули Бога: “Прийде час, буде весь світ воювати з росією, і ми переможемо, це мій прадід ще екстрасенси про Україну 2023рік. І росія розділиться на чотири великих частини і дві малих, але багато крові проллється”, – говорить мольфар.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime