А що буде потім?

І якщо вам не зрозуміле рішення, значить ви просто не все знаєте. Крім того, військові рішення не можуть прийматись під впливом громадської думки – бо це професійні рішення, це так само як у хірургії. На його думку, внаслідок цього буде звільнено Крим, відбуватиметься повернення Луганщини та Донеччини, не виключено, що звідти втікатимуть російські військові та всі винні в окупації української території. Військовослужбовець підкреслив, що в Україні на даний момент продовжується мобілізація з метою захисту нашої території та концентрації всіх наявних сил для досягнення спільної мети – не допустити втрати жодного сантиметра нашої землі. За оцінками Грабського, війна триватиме ще півроку щонайменше, а тому Україні знадобляться не лише радянські системи протиповітряної оборони, а й сучасні. На його думку, закінчиться війна в Україні переговорами, результатами яких стане угода. Ніхто не сподівається, що ця війна закінчиться протягом декількох тижнів чи місяців. Однак прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо того, чи закінчиться війна у 2023-му, різняться. Джонс також висловив сподівання, що війна в Україні закінчиться у 2023 році, але не виключив, що вона може затягнутися. Найоптимістичніший варіант – війна дійсно закінчиться у 2023 році перемогою нашої країни і повним розгромом противника. Однак, за його словами, холодна війна Росії та Заходу триватиме ще кілька років, або доки не буде усунено від влади Володимира Путіна та його режим.

Однак, якщо простежити за словами багатьох провидців, не тільки Мольфара Нечая, то можна помітити, що війна точно не триватиме роки. Однак, застеріг експерт, попереду – важкі бої та випробування. Що важче: моральні випробування чи фізичні? Що стосується росіян, то в них важливу роль відіграє те, наскільки швидко вони зберуть резерв, який сьогодні готують в Муліно. Що ви тоді відчули? Історія його поранення та втрата ока відома багатьом читачам. Лікарі кажуть, що такий важкий період після поранення – це два роки, скоро вже минає рік. Особливо важливим прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік України він вважає період кінця вересня – час, коли можна вирішити багато конфліктів шляхом діалогу. Додамо, нещодавно головний радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров висловив думку, що війна Росії проти України може тривати ще щонайменше один рік. За його словами, наразі технологічно війна дуже змінюється. За його словами, в Україні буде неспокійно від трьох до восьми років. За її словами, велика відповідальність ляже на плечі дипломатів. Там взагалі війна може перейти в замороженний конфлікт. Дії путінського оточення свідчать, що війна в Україні, www.serendipity-uk.com розпочала кремлівським диктатором за підтримки свого населення, пророцтво для України 2023 буде довгою. Мочіовскі впевнена, що Путін не готовий зупинитися на Україні, він спробує спровокувати Європу на воєнні дії.

Якими можуть бути наслідки перемир’я, до якого Путін схилятиме Україну? Повномасштабне вторгнення президент РФ Володимир Путін називає «спеціальною операцією». Президент України Володимир Зеленський очікує, що війна завершиться у 2023 році і українці будуть і далі впливовими у світі, однак уже за мирних умов. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький оцінив, скільки ще може тривати війна Росії проти України. Також триває війна дронів та супутникових даних. Також свою думку висловила астролог Анжела Перл, яка опублікувала на своєму YouTube каналі нове відео під назвою “Астропрогноз по війні”. Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram. На їхній стійкості триматимуться інтереси України. На жаль, передача її слів нагадує “зіпсований телефон”, незважаючи на безліч передбачень, що збулися. На тлі слів Нострадамуса британське видання наводить інформацію про те, що Польща може стати першою країною, яка вийде зі складу ЄС слідом за Великобританією. Всесвітньо відомий ізраїльський історик і футуролог, автор бестселерів про майбутнє людства Ювал Харарі розказав в ексклюзивному інтерв’ю Фактам тижня про те, яким бачить розвиток людства. Понад те, йому загрожує серйозна небезпека аж до фізичної розправи?

Про це у вечірньому зверненні 15 квітня сказав президент України Володимир Зеленський. Президент України Володимир Зеленський заявив, що повна перемога нашої держави у війні проти Росії забезпечить цивілізаційний та безпековий захист України, і це відкриє двері для її повноправного членства в ЄС та НАТО. Під час візиту в США Володимир Зеленський звернувся до Джо Байдена за посиленням військової підтримки, щоб переломити ситуацію на фронті. Зеленський наголосив, https://trenirajsamajom.rs/archives/252897 що “успіхи наших військових на полі бою справді вагомі. Історично значущі. Але ще недостатні, щоб очистити нашу землю від окупантів. Будемо бити їх більше”. Президент Зеленський назвав наступні півроку вирішальними, які вимагатимуть більше зусиль, пророцтво для України 2023 ніж за минулий час. Повномасштабне військове вторгнення РФ в Україну триватиме щонайменше ще півроку. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтво для України 2023 провидця переглянули. Після цього її спроможності, як агресора, вичерпаються. Про це йдеться у свіжому Інфляційному звіті НБУ. Про це в ефірі Радіо НВ сказав військовий експерт Сергій Грабський. Член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін пояснив, що найближчі тижні визначать подальший характер війни проти України, це дасть зрозуміти, скільки вона триватиме.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime