/ 2018 / 2021 / 2022

Астропрогноз для України на 2023 рік

погран.пост на реке кичи-муруджу

Що буде наслідком глибоких змін в сфері стосунків з державами-партнерами та державами-ворогами? Конфлікти з державами-партнерами та державами-ворогами примушують передивитися всі існуючі на цей час стосунки. Більш серйозні та ділові стосунки з дружніми народами та державами. Більш того, якщо є можливість не брати участі в галасливих гуляннях – зробіть це. Від того, яка зодіакальна тварина протегує року, залежить і наскільки мінливими та насиченим він буде. 9. Грудень 2018-го (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. У першій половині 2021 року триватиме творче піднесення, а нові технологічні відкриття принесуть Україні призові місця на змаганнях та музичних конкурсах. 16 листопада 2021 року Росія збила на орбіті Землі свій старий супутник – без попередження і потенційно ризикнувши безпекою американських астронавтів. Росія йде з міжнародної арени, а Україна посідає гідне місце серед цивілізованих держав і впевнено дивиться у майбутнє – це прогноз астрологині Марини Скаді. Не дивлячись на те, що в цьому році Україна почувається залежною від волі сусідніх держав ворогів та партнерів та переживає серйозну сварку з сусідньою державою, саме в сфері партнерства, співробітництва, що пророкують Україні ясновидці 2023 відкритої ворожнечі та відстоювання справедливості в суді Україна зможе подолати утиски та обмеження. На це йде багато сил, і тому цей період напружений, насичений конфліктами і незадоволенням через те, що події йдуть не так, як нам би хотілося.

На підтримку життя працюють діячі сфери вищої освіти, письменники, філософи, що пророкують Україні ясновидці 2023 релігійні діячі, реклама, юристи, законодавці. На вишитих крилах пливуть… Щоб виживати, підтримувати життя, народ України дуже активно в суворих умовах застосовує свій розум, знання, зв’язки, комунікативні навички, активно вчиться новому та перевіряє будь-яку інформацію на достовірність, по-новому працюють ЗМІ. Стрімко зросла валова додана вартість сектору державного управління та оборони з огляду на зростання його ролі в умовах повномасштабної війни. В надважких умовах загрози смерті від відкритого ворога народ України корегує курс розвитку держави, по-новому дивиться на свої прагнення та досягнення і по-новому визначає життєву мету. У військовому плані будь-яка офіційна взаємодія з іншими державами та всередині України піде швидше та продуктивніше, прогнозує Кравченко. Саме це рідкісне явище і дасть поштовх тому, що чекає Україну найближчим часом 2023б війна в Україні швидше закінчилася. А також в тому, що має відношення до національної економіки через фінансові спекуляції. Перша декада липня – початок серпня: найбільша активність українців появляється в тому, що має відношення до землі, нерухомого майна, національної культури та традицій, історії. Цей період символізує для України завершення старого 12-річного циклу і початок нового – спосіб життя українців змінюється в зв’язку з новими можливостями у побуті та в роботі.

Вигідно влаштовувати свята, театралізовані дійства, ігри та спортивні змагання навколо теми становлення української державності з метою створення гарного іміджу України в світі. Все те, що раніше здавалося нормою, тепер влаштовувати перестане. Все буде складно, важко, очікуються великі пророцтво про Україну на 2023 ріктистояння. Якщо пророкують Україні ясновидці 2023 великі промпідприємства будуть стояти. Якщо у вас є вподобання й бажання вдягнути червоне – можливо все, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік ви забажаєте. Якщо в цей період одна зі сторін договору між державами порушує обов’язки, для цієї держави це порушення матиме дуже важкі наслідки. Якщо є готовність дивитися на світ без прикрас та рухатися цілеспрямовано та обережно, в ногу с часом, то цей період не пройде дарма. Вдоволеність змінами буде лише тоді, що пророкують Україні ясновидці 2023 коли немає очікування чудес, бо чудес цей період не передбачає. Варто детально спланувати власний бюджет на цілий рік, тоді, можливо, можна буде уникнути непередбачуваних витрат. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: кого очікує легкий рік, а кого – неймовірні повороти у житті? Це рік, коли українці відчувають цінність власних талантів та здібностей як запоруку добробуту та фінансової стабільності в державі. Непевність українці відчувають в сфері виконавчої влади, парламентаризму та в сфері співвідносин з дружніми народами та державами.

В грудні 2014 – січні 2015 відбуватимуться важливі події в сфері державної служби, військової служби, роботи за наймом, повсякденної праці, інтелектуальної роботи, медицини, освіти, а також в сфері колективної діяльності нації, виконавчої влади, парламентаризму та стосунків з дружніми народами. Наслідками дій буде зміцнення української державності, серйозні колективні дії, зміни в системі виконавчої влади, поглиблення стосунків з дружніми державами та народами. Зміцнення інституту парламентаризму в державі, зміцнення ролі інституту виконавчої влади в державі (Сатурн управитель 11 дому). Зміцнення української державності (Сатурн управитель 10 дому). Подолання кризи, вихід з маргінальної ситуації, відродження нації на новому рівні, вирішення питань фінансової допомоги, кредитування, боргів (Плутон управитель 8 дому). Але в цьому році українці зможуть задіяти на практиці свої таланти та здібності для вирішення питань саме в цих сферах. Дружба з Золоторогим Туром призведе до перемог і звершень у всіх сферах життя. Активність в суспільстві жінок як захисниць життя. В ці роки підвищений попит в суспільстві буде на фахівців в усіх галузях, де ведуться дослідження ще невідомого, розкриття таємниць, секретів. Розвивається, відображаючи прагнення народу, медицина, державна та військова служба, малий та середній бізнес, інтелектуальні технології, просвіта, мистецтво, суспільні організації, здійснюється робота по підвищенню рівня культури в суспільстві.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime